Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 7 év korkülönbség 18 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség 18 éves lány és 25 éves férfi között nagyon esélytelen kapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 25 éves fiúval alakulok randizgatunk első csók már el is csattant (az volt nekem az első). Viszont nem tudom mennyire illenénk össze. Főleg így a szexualitás miatt gondolom mivel nekem kb semmi tapasztalatom nincs neki pedig csak akad. Azt még nem tudja hogy szűz vagyok. Nem tudom mennyire tudnám kielégíteni az ő vágyait. Viszont így személyiségben nagyon összeillünk nagyon szimpatikus. Akik esetleg voltak hasonló szituációban nyugodtam leírhatják a tapasztalatokat. Sőt hasonló korú férfiak válaszát is szívesen várom hogy ők az ilyen helyzetben mit reagálnának...

A válaszokat előre is köszi :)


2016. júl. 19. 13:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
75%
Teljesen korrekt a dolog ha a korkülönbséget nézzük, szerintem abszolút nem is árt. Az hogy szűz vagy, szerintem a pasik jó része kifejezetten örülne neki.
2016. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem esélytelen. attól függ a srác milyen szinten van agyilag.. én 25évesen már komoly munkát/kapcsolatot kerestem. de sok 25éves.t még csak bulizás meg csajozás érdekli..
2016. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én igaz 23 éves vagyok, de haverokkal beszéltük, hogy 17 éves koruktól nézünk egy lányra úgy, ahogy. Én későn érő típus vagyok, ezt be is vallom, szóval mondjuk egy hamarabb élő 17-18 éves lánnyal szerintem tök jól meglennénk. Nem tudom, hogy nálatok ez mennyire van jelen, de szerintem ez a korkülönbség még belefér. A probléma max 3 év múlva lehet, amikor te még tanulnál, esetleg frissen diplomázol, ő meg már 28 és gyerekben gondolkodna. De ne menj ennyire előre, ez ne gátoljon. Ha engem kérdezel, akkor a 10 év az, ami már sok, vagy például nálad egy 30 éves faszi már sok lenne. Viszont ez a 7 még bele is férhet, ha tudjátok ezt kezelni, és türelmesek vagytok egymáshoz.
2016. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ideális.
2016. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is érdekelt, hogy hogya a büdös francba tud csattani a csók? Bszki 30 vagyok de nekem soha nem csattan
2016. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia az én párom és közdtem 11 év külömbsség van.már 5 éve eggyütt vagyunk.21 éves voltam amikor megismertem.És a szexuálitással kapcsolattal szerintem ne tarts tőlle mert minden magától fog alakulni jönni.Nekem sem volt akkora tapasztalatom annak idején de amikor eljött a pillanat akkor ment a dolog magától.Ettöl ne tarts mert mindenki belejön amikor ott az adott pillanat.
2016. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Unatkozom, beszelgeto partnert keresek
2016. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha a személyiségetek passzol, a szex is remek lesz nyugi. Mindig legyetek őszinték egymáshoz, máskülönben idő előtt elhal a kapcsolat.
2016. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. 16 éves koromban egy 23 éves srác udvarolt nekem.. Nagyon szerettük egymást csak az anyjának soha nem tetszett semmi.. Ezért lett vége a kapcsolatunknak. 22 N
2016. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem hogy nem esélytelen. Bocsi kicsit hülyén jött ki. 22 N
2016. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!