Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti 10-es skálán mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti 10-es skálán mennyire szeretitek a szűk puncijú lányokat? Jobb velük, mint a tágabbakkal? Ha egy szűk és egy tágabb között kellene válaszatok melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 13:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Azért szerintem az aki ennyire szűk az nem túl jó, mert egy pénisz nagyobb mint két ujj..szóval akkor minden együttlét fáj neki?
2016. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát gondolom ha felvan izgulva akkor nem, mert akkor még valamennyire kitágul
2016. júl. 20. 13:20
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
De hogy valaki szűk vagy tág azt akkor kell nézni amikor fel van izgulva:D Aki nincs felizgulva az nem nedves, szóval még annak is simán fájhat egy ujj akinek amúgy 4 felmegy simán ha fel van izgulva.
2016. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
70%
Barátnőmnek egy ujj fér be és nem tud tágolni. Nagyon gyengéden kell vele bánnom, de isteni érzés, ahogy körül öleli a farkam és szorítja. Elég 10-15x betolnom neki, hogy elélvezzen alattam és onnantól nincs megállás. Hiába kell lassan használnom a farkam, ő minden mozdulattal orgazmust él át.
2016. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A szűk a jobb
2016. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szűk a jobb, ha mellé irtó lucskos is. :)
2016. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
átlagnál vastagabb a farkam. a nagyon szűk nekem nem a legjobb, volt olyan ami nagyon szorította. én a "pont jó" puncit szeretem.
2016. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%

Az azért számomra érdekes besorolás, hogy akinek két ujj fér be max. az szűk, onnantól felfelé meg már tág!?

Szóval akkor nem létezik pont jó vagy megfelelő vagy normál. Csak két szèlsőség van. Vagy szűk vagy tág.

Furcsa, hogy a méretezés hogyan alakul a férfiaknál. Még egy fr@ncos ruhaméretezésnél is van kis, közepes,nagy, extra nagy. ( s, m, l, xl )

2016. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A szűk lánnyal vigyázni kell, és az hogy ráfeszül nem kárpótolja a sebességet, mélységet amit veszítesz az óvatosság miatt.
2016. júl. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
A szűk a jó! Én azt élvezem jobban!
2016. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!