Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit éreztek lányok amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztek lányok amikor a pasitok elkezdi a feneket puszilgatni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem birom ki, annyira csikiz

De amugy jo:)

2016. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Át fut rajtam a libabör és egyfajta melegség a pusziktól a csókoktól nagyon jó érzés.. teljesen el tudok lazulni mikor a párom elkezdi a fenekemet puszilni.. Izgató... De ha ezt szex után csinálja akkor olyan szinten jól tud esni és annyira el lazulok hogy bealszok ;) és szunyókálok egy picit.. Mellesleg mindig úgy alszok el esténként hogy simogatja a popsimat... Nem tudom miért de megnyugtat ;) 22 N
2016. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kellemes érzés, mikor puszilgatja és simogatja, de van mikor csikis és olyankor fickándozok mint egy döglődő fóka.

Azt viszont egyáltalán nem szeretem, ha harapdálja és erősen megmarkolja.

2016. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés,amúgy is szoktam masztinál is simizni a popsimat.Felizgat.20/L
2016. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom mindig ezt csinálja de ő fenékmániás :)
2016. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4/5 jó, hogy őszinte vagy. A fenék is a nő egyik e fontos erogén zónája. Símogatása , puszilgatása tényleg akkor jó, ha mindkét félnek örömet szerez. A fenék simogatása partner fütyijével is igazán nagyon jó, ajánlom !
2016. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!