Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól szopni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól szopni? Milyen hibákat szoktak elkövetni a nők/lányok? Mi az, amit nem csinálnak, pedig kéne?

Figyelt kérdés
Egy korábbi kérdésben felmerült az a gondolat, hogy sok nő csak azt hiszi, hogy jól csinálja, de igazából nem. Van, aki szól, de többen úgy gondolják, hogy inkább nem szólnak, nehogy sértődés legyen belőle, aztán még annyiszor sem lesz benne részük?

2016. júl. 20. 22:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
érzéssel, bőnyállal, mohón. Akarsz gyakorolni?
2016. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Gotland ***** válasza:
100%

Én eddig két hibával találkoztam, szóval szerintem a legtöbb nő jól csinálja. (Ha már érzékien teszi, nem pedig úgy, hogy essünk túl rajta, "menj már el végre", akkor baj nem lehet.)


1. Első hiba ha úgy érzed egy cápa van a műszeren.

2. Ha úgy csinálja, mintha forró levest enne és csak "kóstolgatja", mintha szürcsölgetné. Nem tudom máshogy mondani, de férfitársaim lehet értik. :D

2016. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Gotland ***** válasza:
100%

ma 22:46


Biztosan egy gyk-s pucuverőn akar gyakorolni. Nem ment még neki a kis hátsód a hidegfalnak? :D

2016. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem vagyok férfi, de szerintem úgy a jó, mintha a fagyit vagy jégkrémet ennéd harapás nélkül.
2016. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Cápa van a műszeren...hahaha :D

Ez nagyon tetszett. Tehát hiba, ha nagyon durva és hiba, ha fanyalgósan óvatos. Mi lehet még hiba? Mitől hisszük, hogy istennők vagyunk, pedig bénácskák?

2016. júl. 20. 22:53
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Gotland, Te is itt vered a pucudat egy - egy lepattanóra várva én legalább nem kertelek. Amúgy a kis hátsómról szállj le, rossz vonaton próbálkozol a melegek csöppet arrébb tanyáznak
2016. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A fagyit is sokat szopják ám :)

Dolgoztam fagyizó mellett. A boltból azon szoktunk tippmixelni, mielőtt leültek elnyalni a fagyit, hogy szopós vagy nyalós fajták. Tök fura, hogy majdnem mindig megfelel a szexben betöltött feladatköröknek.

2016. júl. 20. 22:55
 8/26 Gotland ***** válasza:
71%

ma 22:53


Nem írtam, hogy én nem verem, sőt most is rajta van egy aggregátor, hogy két kézzel tudjak írni.

Addig pedig nem tudom, hogy az esetem vagy-e ameddig nem láttalak cuncimókus. ;)

2016. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
hülye vagy :-)
2016. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Szopjon úgy, bő nyállal, szűk szájjal, fogazásmentesen, mintha az élete múlna. A heréimet se hagyja ki a játékból, masszírozgassa, kapja be, szopogassa/szívogassa, és verje keményen a farkamat miközben szpja is, illetve a nyelvével köröz a makkomon, izgatva a fitymafékemet is. Lényeg, hogy változatos legyen, ne monoton, unalmas.
2016. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!