Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a parom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nem akar engem kielegiteni oralisan?

Figyelt kérdés
Hogy is kezdjem.. En a paromat rendszeresen ki szoktam elegiteni oralisan ha szeretne es mindig dicser hogy nagyon jol csinalom.. De nagyon halatlan mert en megcsinalom neki es csak annyit kapok hogy szeretlek dragam.. Utanna altalaban csak megujjaz de neha meg azt se. Egyszer mondtam neki hogy nyaljon mar ki bele is kezdett es csak annyit mondott hogy ennek olyan "hulye ize" van.. Es befejezte.Es ez nekem nagyon rosszul esett mert en egy szot sem szolok neki meg a szamba is beleelvez valamikor de en nem mondok neki soha semmi sertot mert azt akatom hogy neki jo legyen.. Es amikor en befejeztem nagyon rossz kedvem van utanna :( en azt szeretnem hogy o is ugyan ugy megtegyen mindent az en oromomert mint en.. Gondoltam mar ra hogy nem fogom tobbet kielegiteni oralisan amig o se probalkozik de azt szerintem felre ertene..
2016. júl. 21. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld ki azt hogy nem szopod amig Ő se nyal... Addig nincs cumi... Vagy keresel egy önzetlen pasit ezt meg lapátra teszed... Pasiknak is szokott néha hülye ízük lenni de azért el várják hogy ne finnyáskodj és hogy szopj... Önző tuskók 22 N
2016. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod idióta. Ha nem szeret nyalni nem is fog megszeretni. Keress normális pasit.
2016. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Én sem csinálnék olyasmit amitől undorodom... szóval nem hiszem hogy ezen tudsz változtatni.
2016. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy az orális szex vagy kölcsönös lesz vagy semmilyen, mert neked ez így nem jó és rosszul esik. Ha nem fogadja el akkor hagyd ott hiszen akkor neki csak az ő kielégülése számít.
2016. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Az előttem válaszolóknak igaza van. Nekem is volt barátnőm, akit nem szívesen nyaltam, mert nem ízlett. Ha neki is láttam, pár perc után elment tőle a kedvem. Ő azt mondta, hogy nem baj, de belül biztos zavarta.
2016. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írom: a pasid önző és szerintem pont azért van veled, mert te meg nem.

Te megteszel neki mindent, s eltűröd, hogy neki csak annyit kelljen amihez épp kedve van. Ha nektek csajoknak ilyen pasi kell, mert egyébként "minden rendben van vele". (Gondolom figyelmes: virág, ajándék, mozi, nyaralás, strand, étterem, cipő stb.) Akkor ne nyafogj. Tűrd el és kész.

.

.

.

Vagy: Gondolkozz vajon mi lehet a megoldás. Nem feltétlen a szakításra gondolok. Hanem esetleg ezt a kis leírást a kérdés alatt, mond el neki is. Így ahogy van..... Hm???

2016. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretjuk egymast o is szeret csak szerintem undorodik vsgy mi... Hat en sem vagyok oda a szopasert de szeretem ha szereti.. Emiatt nem szakitanek vele megis nagyon zavar.. Meg mindig mondja h o nem undorodik meg semmi.. De amikor meg arra kerulne a sor h o jon akkor valamivel tereli a temat.. Ez nagyon duhito..
2016. júl. 21. 22:31
 8/19 Bence_ ***** válasza:
61%

"nagyon szeretjuk egymast o is szeret csak szerintem undorodik"

Szóval annyira szeret, hogy undorodik??

Ha szeretne szeretné az ízed mert az hozzád tartozik. Ez az íz vezet ahhoz, hogy boldoggá tegyen. Ennyi. Ez igy neki is kényelmes. Jöjj rá, hogy te miért vagy kényelmes.

2016. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyi én adnék neked egy tippet.

Amikor a jelenlegi páromat először kinyaltam, hát elég rossz íze volt a puncijának. Előtte már sok másikat megkóstoltam, de ez valahogy más volt. Neki amúgy is van napi szintű folyása, ami miatt mindig kell neki tisztasági betétet hordania.


Szóval mikor túl voltam az elsőn akkor elgondolkodtam, hogy ez így nem biztos, hogy működni fog, ezért megkértem a következő alkalomnál, hogy menjünk el előtte közösen fürdeni. Ő megmosta az enyémet, én pedig az övét, jó alaposan intim mosakodóval.

Utána már egész más volt a nyalakodás. Sőt még ízlett is, és azóta is így csináljuk. Előbb a tisztálkodás és utána a nyalakodás. Szerintem próbáljátok ki ti is. Ezt követően pedig indítsatok egy 69-es pózzal, ahol egyszerre tudjátok csinálni egymásnak. Itt tudsz trükközni egy kicsit. Ha érzed, hogy gyengéden finnyásan csinálja neked, akkor te is úgy csináld neki. De ha jól belenyal a bödönbe vagy épp eltalálja azt a pontot ami neked nagyon jó, akkor te is bukj rá rendesen. Érezni fogja, hogy mit kell neki csinálni, hogy visszakapja amit ő is akar. :)


De ha ezek után sem változik a helyzet, akkor ez a fiú még nagyon nem áll készen egy kapcsolatra. Akármennyire is mondja, nem szeret igazán. Max csak azért mert leszopod. Ezesetben én meneszteném azonnali hatállyal.

2016. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Mosd meg előtte, bépozitív.
2016. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!