Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert tűnik el a pasi ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tűnik el a pasi ha megbeszéljük hogy találkozunk és szexelünk? Beijednek vagy mi?

Figyelt kérdés
2016. júl. 22. 15:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mert nem velem beszélted meg
2016. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak meglátott téged.
2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy valakinek csak a szája nagy és teljesítmény meg nincs. Esetleg valami számukra is bizarr dologtól tartanak... hány évesek vagytok?
2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
hát igen, valószínű csak a szája jár :) amúgy te ismerkedsz? ;)
2016. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak meglátott téged.
2016. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ilyenről már több nő is panaszkodott élőben is.
2016. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy itt sok nő vinnyog azért, mert a férfi az utolsó pillanatban nemet mond, de valahogy soha nem találkozott szinte senki olyan nővel, aki csak szexet akar? :DD
2016. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Meglátott engem... Nem vagyok bomba nő távolról sem de azért homokba sem kell dugni a fejem! :)
2016. júl. 22. 15:45
 9/24 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert interneten minden pasinak nagy a szája... Itt verik a nyálukat meg síránkoznak hogy a nők miért nem kaphatók csak szexre vagy miért nem szex randiznak? Meg az összes lányra azt mondják hogy biztos azért mert prűd szűz r.banc... Aztán mikor lenne rá alkalom akkor meghátrálnak... Van kivétel de általában beijednek. 22 N
2016. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy en csak szexet keresek több okból is. Ezt tudta ő is. Az meg hogy más többet remél tőle, eleg nagy hülyeség.
2016. júl. 22. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!