Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fikázzák annyian a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fikázzák annyian a kismellű nőket?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a nagy mell az esztétikusabb és nőiesebb. Csak ma legalább 3-4 kérdés volt amiben elég csúnyán ledegradálták a kismellű nőket. Épp úgy mintha tehetnének róla.

2016. júl. 23. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát engem nem érdekel, hogy ki mit mond a melleimre, amíg a barátom szereti őket
2016. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Engem meg azért nem érdekel mert én szeretem hogy kicsire nőtt. Meg szerintem nem minden esetben esztétikusabb a nagy. Ha valakinek nem tetszik akkor így járt:p
2016. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs, én a kismellű nőkre gerjedek. Iszonyat szexik, édesek, főleg, amikor 3 pecenként igazítanak a topjukon, mert zavarban vannak a cicik mérete miatt, hogy lecsúszik róluk... :P Imádom a kicsi melleket, ha jó feszesek, formásak, még hegyesek is lehetnek. Oh, kismellű nők, ne szmorkodjatok! :D
2016. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sincs semmi bajom a kicsi mellekkel. A páromé se nagy és mégis imádom. Akiknek bajuk van ezzel, azok még nem értek meg arra, hogy barátnőjük legyen.
2016. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Felszínesek. Nekik a nő az csak mell, a pasi meg csak farok. Nem, nem az számít, mint a normális ferfiaknál, hogy legyen kedves, vonzó, jó kisugarzású és nyújtson jó társasagot, nem az szamít hogy legyen odaadó, szenvedelyes szexpartner, aki bármit megtenne nekik. Nem, esélyt se adnak, ha A-kosaras vagy esélyt sem kapsz bizonyos pasiknál, hiába vagy ertékesebb az eletben es az agyban egyaránt, mint a push-up csöcsű mű"nők".

Kérdező, ezekkel a pasikkal (nem mondom hogy férfiak, mert az ugye erősen degradálná a szó jelentését) egyszerűen ne foglalkozz! Ha valakinek nem tetszik majd más szájába lógatod!:P

Ilyen felszines páwák mindig lesznek, sok boldogságot nekik a szinten felszínes partnerükkel, akik az első hurkánál otthagyják őket;)

2016. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom kik fikázzák a kismellű nőket,de szerintem az csak egy szűkréteg,én szeretem ha egy nőnek kicsik a mellei.
2016. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg pont a nagymellűeket fikázzák és szólják le gúnyolják ki.
2016. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

5 ös vagyok újra:)

Nem arról van szó hogy bűn szeretni a nagy melleket. Vagy hogy valaki ettől felszínes lenne. Mindenkinek megvan a maga ízlése, a saját véleménye. De ezt ki lehet fejezni kultúraltan is, egy erző nő lelkére tekintettel. Mi van ha egy aggódó tizenéves kislany olvassa ezeknek a majmoknak a sorait?! Mi van ha szegény ebből indul ki, mert "ez egy anonym oldal es itt mindenki őszinte". Le lehet írni hogy "bocsi nekem nem jön be" vagy ilyesmi, de hogy valakit olyasmi miatt bántson amiről nem tehet?! Szégyen...

2016. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A legjobban azon akadtam ki, amikor az egyik valaszolo azt irta, hogy azert hordanak a kis mellu nok melltartot, hogy megtudjak a ferfiak különböztetni oket a tobbi pasitol, meg hogy irtozik a kis mellu fiús lanyoktol. Könyörgöm. Attol mert kicsi a mell attol nem feltétlen fiús valaki.

Koszonom mindenki válaszát.

2016. júl. 23. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos értelmi szint fölött a mell- segg koordináták annyira lényegtelenek... Imádom azokat a nőket, akik mindenféle önértékelési zavar mentesen el tudják fogadni magukat.
2016. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!