Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A "hivatásos" dominák általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "hivatásos" dominák általában miket szoktak csinálni a férfiakkal?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szétalázzák őket,jó pénzért,könnyü pénzszerzési lehetőség!
2016. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
2 évig voltam Domina. Mindent csak megbeszélés alapján. Soha nem történt olyan amit a kliens nem akart. Ez egy alap szabály. 22 N
2016. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A "hivatásos dominák" is olyanok,mint a hagyományos hivatásosak,csak éppenséggel másfajta igényeket elégitenek ki.

Ennek ellenére sose nevezném őket dominának.

2016. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es,de qwa jól kerestél evvel,igaz?

Mert egy domina 2x annyit kér mint egy prosti!

2016. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok fogalmazzunk úgy hogy ez kiegészítés volt mert diákmunkáztam takarítani jártam gyermek felügyeletet vállaltam de nem volt elég ahhoz hogy mindent ki tudjak fizetni... Ezzel meg jutott is és maradt is... Nem dolgoztam drágábban mint egy lakáson dolgozó prosti. De ez attól függött hogy mi volt az igénye a kliensnek..
2016. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen igények voltak?
2016. júl. 24. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!