Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején,20 éves fiú vagyok és eddig még soha nem volt barátnőm,sőt még csak barátaim sincsenek akikkel buliba járhatnék.


Illik rólam tudni hogy egy csendes visszahúzodó,érzékeny lelkű srác vagyok,nagyon keveset beszélek,nehezen ismerkedem.


Azonban már párszor elhatároztam hogy elmegyek egyedül bulizni és majd pár pia után bátorságot veszek és leszolitok valami lány társaságot.


Egyszer sikerült is,leszólítottam egy csajszit,de bunkó lekezelő módon elhajtott. Nagyon letörtem,és azóta nem járok sehova.


Lehet égő,de van hogy elkap a depresszió a rossz kedv és ilyenkor sírok,mert magányosnak érzem magam,úgy érzem soha nem lesz senkim. Nem vagyok egy önimádó egoista fajta,viszont kedves srác vagyok és akivel szemben megnyilok nagyon jól eltudok beszélgetni.



2016. júl. 24. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kezdetben próbálj neten ismerkedni, pl itt. Ha megy a beszélgetés akkor könnyebben át tudod ültetni gyakorlatba, vagy lehet találsz egy helyes lányt aki a közeledben él. :)
2016. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Friendzone szagot érzek, apuskám!


26/F

2016. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Menni kell, próbálkozni. Nézz szét a környezetedben, társkeresőn. Itt mindig csak +100km-re élő nőkkel hoz össze a sors. F
2016. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Tulajdonképpen lehet az is gondot jelent hogy sovány testalkatú vagyok. Pedig szeretek úszni,és heti több alkalommal is lejárok,azonban hiába,mert izomból nem sok látszik rajtam.

2016. júl. 24. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:

abszolút no offense: miért nem hagysz fel az egésszel és inkább keresel hobbikat egyéb szórakozást?

nekem farok problémáim vannak ( pedig jóképű vagyok és szélles vállú , magas ) és dobtam ezt a témát az életemből..

2016. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen más hobbikra gondolsz?


Ha most arra célzol, szerintem az ismerkedés,a csajozás az nem egy hobbi, hanem az egy természetes folyamat,minden ember életében. Mindenkinek szüksége van egy párra egy partnerre aki mindig melette áll.


Akár hányszor egy szerelmes párt látok mindig eszembe jut hogy nekem miért nem adatik meg a boldogság.


Komolyan azt mondom itt vagyok 20 évesen és nem tudom hogy milyen ha egy lány megölel vagy megcsókol.


Ebböl abszolút lekövetkeztethető hogyha nem lennének nő nemű emberek a földön,értelmetlennek látnám az egész életet. Igy tényleg egy egészséges normális ember lehetetlen hogy lemondjon erről. Neharagudj,nem megsérteni illetve nem kötekedni akartam.

2016. júl. 24. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a 23-as csapdája!!!! Lehetsz te akármilyen,ha belül kiegyensúlyozott vagy és magabiztos ezt minden nő észre veszi,mert figyelem felkeltő!!!! A rendes vagyok és érzékeny lelkű,na ezen minden csaj elalszik és nagyon kevés esélyed lesz ha az első pár szónál a lány elkezd ásítozni!!!Menj el kapcsolódj ki. Strand,buli,vízi sport,akármi. Lényeg hogy ismerj meg új dolgokat,élményeket,és ha mindent,és mindenkit l.e.s.z.a.r.sz és élvezed a nyarat pont akkor fognak észre venni,mert látják jól érzed magad,és rend van benned.
2016. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt mondom ha lennének még barátaim.. De sajnos nincs.


Tegyük fel hogy megpróbálom,elmegyek egyedül egy forgalmasabb strandra vagy szórakozóhelyre,hogyan érjem el hogy kiszemelt lány fel figyeljen rám?


Mert gondolom ha társaságban vagyok akkor erre is nagyobb az esély.

2016. júl. 24. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj el kondizni vagy boxolni. Ott szerzel barátokat is, és jobb külsőd is lesz.
2016. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Es a kozrpsulibol? Biztod volt akivel joba voltal. Keresd oket fel facen es talalkozzatok menjetek el vhova. Az a baj hogy nagyon rafeszulsz a dologra amit termeszeteden megertek hisz biztos korulotted levoknek mind van/ volt parkapcsolata es ezt rossz lehet latni de hidd el ezek a dolgok pont akkor tortennek mikor egyatalan nem szamitanal ra, ha folyton azt figyeled mikor nezz vagy vesz mar eszre teged egy lany az nem jo csak magaddal cseszel ki. Csak erezd jol magad hidd el mindenki megtalalja egyszer a nagy OT, az egesz csak ido kerdese:D 15/L
2016. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!