Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mit szerettek jobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szerettek jobban?

Figyelt kérdés
MIt szerettek jobban ha a nőről ti vehetitek le a melltartót vagy ő már melltartó nélkül vár titeket?

2016. júl. 25. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Várjon egy szál mosolyban! :)
2016. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Baszni.
2016. júl. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés !!!!!
2016. júl. 25. 01:44
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Tök mindegy...

Ugyan az van benne!

2016. júl. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon szeretem ha valaki nem hord melltartót, de az is elég jó érzés amikor leveszem róla és először meglátom, hozzá érek, számba veszem... húh miért raktok ki ilyen izgató kérdéseket?
2016. júl. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy az indit be hogy en vehetem le, de olyan is van hogy pl a masik szobabol jon baratnom es az olembe dobja a melltartojat es ram kacsint es megy be a haloszobaba. Na az is elegge megtudja hozni az ember kedvet.:D

Szoval a valasz valtozo

2016. júl. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő ugyan olyan izgató, és jó érzés lehet. Én nem szeretem előre megtervezni a szexuális dolgokat. Így nem mondhatom azt sem, h jobban szeretném ezt, vagy azt... Ahogy a helyzet adja. Mindkét verziónak meg van a maga előnye, és ugyanúgy ki tudom élvezni az egyiket is, és a másikat is!
2016. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a tötött káposztát paprikáskrummplival én ezt szeretem
2016. júl. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat! :)
2016. júl. 25. 11:42
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

A felfedezés öröme számomra többet jelent, mintha egy lány meztelenül felkínálja magát. De persze az sem éppen egy utolsó dolog, sőt lehet titokzatosan, nőiesen :)

26F

2016. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!