Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek hogy épül fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek hogy épül fel az orgazmus, milyen érzés, kis izgalom után robbanásszerű élvezés, vagy fokozatos, egyre magasabb izgalom?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a régebbi barátnőmmel szeretkezés közben egyszerűen éreztem az összehúzódásait ergo tudtam, mikor kell tempót váltanom. Az aktuálissal és remélhetőleg az utolsóval pedig annyira nem, nála nehezen számítom így ki, hogy mikor élvezett el, mivel csendesebb is és nagyon kell figyelnem rá. Mielőtt valaki azt válaszolná, hogy szimulálja, hát arra azt tudom mondani, hogy biztos hogy nem. Létezik ez, hogy ennyire nehéz észrevenni hogy a másik mikor élvezett el? Járt már más is így?

2016. júl. 25. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaziból, a nők is többfélék és az orgazmusuk is :D ezt nehéz így megmondani. Simán lehet, hogy csendes- nyugisan élvezős :)

A szimulációról pedig annyit, hogy amelyik pasi beveszi meg is érdemli. Látni lehet, egy nőn a ' gyönyört , + a nedv..stb :D

2016. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
2016. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változó. Van hogy kicsi után jön a robbanás.. De van hogy fokozatosan és a végén a robbanás 22 N
2016. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 málna habbal ***** válasza:
Kérd meg a baratnod, ha erzi hogy mindjart elmegy, szoritassal jelezze. Kezed, hajad akarmit. Egy ido utan pedig ugy is egymasra hangolodtok, es tudni fogod.
2016. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!