Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, jártatok már úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, jártatok már úgy, hogy a fiútok szája büdös volt? De nem egyszer, hanem gyakran. Mit tesztek, kiadjátok a pasikátok útját?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Szereted !? Beszéld meg vele.. Számtalan oka lehet .
2016. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem olyan volt egyszer, hogy az első randinkon nem volt semmi baj, nem éreztem semmi szagot. Csókolóztunk is, jó volt. Aztán a következő két randin is majd meghaltam. Mintha két napja nem mosott volna fogat, de még csak egy rágót sem vett volna be. Ez miatt is mondtam neki a harmadikon, hogy inkább nem megyek fel hozzá.

Utána a negyediken mondtam neki finoman, lehetőleg nem megbántva hogy az utóbbi találkozásoknál valami nem stimmelt a szájhigiéniájával. Mondtam is neki, hogy én is naponta kétszer fogat mosok, egyszer szájvizezek, van nyelvkaparóm is (a fogmosópohárban, amit fogmosás előtt kell használni) és napi egy-két rágót is elhasználok. Csak utaltam rá hogy talán ő nem szokott ilyeneket csinálni.


Erre szinte engem küldött el az anyámba miatta. És persze most jöhetnek az idióta válaszok, hogy "biztos egészségügyi baja volt", meg hasonlók, de általában nem ez a helyzet. Ez pont olyan, minthogy 10-ből 9 ember nem egészségügyi okok miatt dagadt, úgy 10-ből 9 ember nem egészségügyi okokból büdös szájú. Hanem mert igénytelenek, akik hosszú távon nem tudnak figyelni magukra


Még ha jól fogadta volna a finom kritikát, akkor nem lett volna bajom vele, de nagyon kikelt a dolog ellen. Hogy nem lehet egy ember normális és nem tudja megfogadni azt amit valaki más mond neki valaki? (aki ráadásul már nem is egy totál ismeretlen és nem valami életébe beleszóló hatalmas dologról van szó)

23/L

2016. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ís beszélni kellene vele. Ettől még nem kell kiadni az útját.
2016. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és én konkrétan megmondtam, hogy legyen szíves erre odafigyelni, mert nagyon kiábrándító. Megköszönte, hogy szóltam, aztán soha többet nem hallottam róla. :D

Mondjuk a franc se bánja...

2016. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogkrém szájvíz rágó
2016. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"fiútok", "pasikátok"


Nem akarok ítélkezni feletted, hiszen nem ismerlek, de nagyon komolytalan és tiszteletlen, ahogy a párodra (és általában a férfiakra) hivatkozol.


Egyébként mindenképp szólj neki. Lehet ezt normálisan, akár némi humorral is a tudtára adni. Nem kell feltétlenül megbántani. Ha már egy jó ideje jártok, akkor szerintem elbírja ezt egy jó kapcsolat.


#2: Szerintem a fiú normálisan fogadta volna a jelzésedet, hogy ha nem ebben a kioktató, mindenki felett álló stílusban adod neki elő. Nekem is jelezte egyszer egy lány, hogy kellemetlen a leheletem: "Hú, basszus, döglött macskát reggeliztél?" Úgy röhögtem, majd megfulladtam, de vettem a lapot és onnantól kezdve még jobban odafigyeltem erre. Pedig nekem (nocsak) tényleg egészségügyi problémáim vannak, naponta kétszer (néha háromszor) mosok fogat, rágózok és nofene, néha mégis előfordul. Szóval szerintem úgy is a tudtára lehet ezt adni a párodnak, hogy sérted vele halálra.

2016. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

1. Nem is írtam hogy milyen szavakkal mondtam neki. Ahogy itt leírtam a válaszomban, ott a valóságban nem így fogalmazva mondtam.


2. Ha az érzékeny lelkecskéjét sérti, hogy azt mondják neki büdös a szája, akkor tényleg nem illettünk össze és így már nem is bánom hogy megsértődött.

2016. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is jobban járt így.
2016. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!