Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik azt mondják, hogy napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy napi szinten többször is szexszelnek, azok meddig tudják fenntartani ezt az állapotot egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ennek normál esetben egyszer alább kell hagynia, nem? Mikor következik be kb? Fél év? Egy? És olyankor néznek másfelé vagy beérik kevesebbel?


Esetleg sok a kamus?



#kapcsolat #Napi többszöri szex
2016. júl. 25. 13:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Napi megvan három év után is (negyvenes pár vagyunk). Hétvégente napi több is.

Exemet is naponta tudtam kívánni 15 év után is (ő nem, de az más kérdés).

2016. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Biztos van kamus is ! :S :D
2016. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Első pár hónapban napi 1 volt nekünk is. Így 7 év után heti 1-3 között van, attól függ, hogy mennyire vagyunk fáradtak.
2016. júl. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi kamu. Nyilván előfordulhat egy kapcsolatban időszak amikor ugyanaz a hév nem lesz meg mint a legelején, legyen az munka miatt, gyerekek miatt stb. De alapvetően ez nem egy olyan állapot amit az ember akarva akaratlanul fenn tart, tök jól fenntartja saját magát. Nálunk volt 5-6 év után egy időszak amikor úgy alakult hogy nem hogy napi, de havi egy is ritka volt. Leültünk, beszélgettünk, megkerestük az okokat, változtattunk. Közel 10 év után az átlag napi egy szex is sokkal sokkal jobb mint a legelején.
2016. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Gotland ***** válasza:
74%

Szerintem sokan kamuznak, de biztosan van erre is példa.


Ha azzal számolsz, hogy egy nap 24 óra, akkor elég nehéz összehozni, hogy egy hétről hétre, napról napra így legyen.

Átlagosan

- aludjon valaki 7 órát,

- dolgozzon vagy tanuljon átlag 8 órát,

- utazással töltsön el 1-3 órát,

- hobbival töltsön el a napi 1-2 órát,

- mosdón, wc-n, evéssel, ivással, boltba járással szintén töltsön el 1-3 órát.



Ha ezek mellé valaki tényleg folyamatosan naponta több alkalommal is szeretkezik, az akkor vagy gyors lövetű, vagy nincs előjáték, csak durr bele, esetleg a fentiek közül valamelyik vagy máshogy alakul neki, vagy teljesen kiesik, ami már nem éppen egészséges.

2016. júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

De! Szerintem fenntartható!!

Persze, ha az egyik Félnek kevesebb az igénye, akkor a máiknak el kell fogadni, és ' közös nevezőre jutni ' :)

Kell a szeretet, vonzalom, vágy.. vagy legalább kettő, folyamatos fenntartása! A kreativitás bedobása, a meglepetés ereje ..hogy semmit ne erőltessünk, hanem rávezessünk.. spontaneitás!! Kommunikáció!! És ki kell ismerni a másik szexuális igényeit, kultúráját ! Nem erőszakosan " kell kérni ,, hanem ' ráhandolni a másikat '...

Szerintem kb ezek.

De sokan elakadnak, legfőképp az önzés miatt. Azért is panaszkodnak annyian a rossz - kevés szexre !! :/ :D

2016. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
#4/#5 ! Pacsii !! ;) :D #6- os voltam.
2016. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Átlagosan

- aludjon valaki 7 órát, - max 5 nekünk megfelel

- dolgozzon vagy tanuljon átlag 8 órát, - inkább 9-10

- utazással töltsön el 1-3 órát, - nettó max 1 óra

- hobbival töltsön el a napi 1-2 órát, - heti 1-2 óra, de számolás miatt legyen napi fél

- mosdón, wc-n, evéssel, ivással, boltba járással szintén töltsön el 1-3 órát. - legyen annyi


Ez még mindig csak 19,5, de legyen 20... simán belefér gyorsan/lassan bárhogy.

2016. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Általában igen,sok a kamus!!! Ez a napi 3x-i szex általában csak pár hónap nagyon jobb esetben 1 év de szerintem inkább fél. Aztán lejjebb ad az ember.Ez nem feltétlen a vonzalom hiánya,vagy a szexuális étvágy hiánya,egyszerűen elmúlik az újdonság érzése,megszokod a másikat.Ettől ugyan úgy szereted,sőt ha rendes az ember párja még jobban is mint az elején,csak ez át alakul inkább meghittséggé,nem pedig lepedő akrobatává,mint az elején. Elmélyülnek az érzelmek,és más lesz a fontos.Persze ettől lehet kisérletezgetni,izgalmasok,érdekes,adrenalin bonba helyzeteket kipróbálni a szexben de ugyan azt sosem fogod át élni mint az elején csak mással.Ezért csalnak sokan. Meg mert nem merik a kapcsolatban elmondani mire vágynak igazán,és mással próbálják ezen vágyaikat kiélni,vagy csak nem kapják meg otthon.
2016. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%
#5: nagyon kisarkítod a dolgokat. Nem mindennapos tevékenység egy hobbi, valaki nem is jár minden nap melózni, és még csak utaznia sem kell naponta órákat, szóval simán megoldható a napi több aktus, és még csak nem is kell gyorstüzelőnek lenni ehhez. Két ember időmenedzselésén múlik minden, és a vágyon, hogy kívánják-e egymást többször is. Érdekes, én általában össze tudom hozni a minőségi aktusokból többet is egy nap, melótól, alvástól egyébtől függetlenül.
2016. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!