Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányoktól kérdezem:ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól kérdezem:ha a fiútok minden intim együttlétnél az orális szexet akarja tőletek, ti belementek? Akkor is, ha nem tartjátok gusztusosnak a dolgot? Lehet ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt is, vagy csak azt akarja? nem mindegy.


- Ha azt is, akkor persze, alapjáraton megvan

- Nem nem tartom annak, egyébként nem csinálnám

- Ha én nem akarnám és undorítónak tartanám de a pasi akarja, sőt csak azt akarja, akkor valószínűleg sosem lesz meg a közös nevező, egy idő után úgysem működne, feleslegesen túráztatnánk egymást.

2016. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen kényeztettem orálisan nálunk ez alap dolog. Oda vissza! Akkor adna okot szakításra ha a pasi nem fogja fel hogy a párja nem szereti és csak erőlteti... 22 N
2016. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális az orál minden együtlétnél. Hogy úgy mondjam alap. És adni és kapni is szeretem, igénylem. Persze a páromtól ;)

22L

2016. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden együttlét során van orális szex nálunk. Számomra nem undorító tehát nincs ilyen problémánk.20L
2016. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalunk is mindig van

18l

2016. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig van kölcsönös orál, nem tudom mi baja van annyi embernek vele.

20/f

18/l

2016. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az akarja azt jeleni e hogy elvárja hogy akármi van én leszopjam. Mert akkor igen, szakítóok lehet. Nem vagyok robot és szolga se hogy elvárjon ilyeneket és megsértődjön ha nem akarom, vagy akár rá is kényszerítsen. Ha viszont az akarja azt jelenti hogy mindig örül neki ha csinálom, de nem kényszerítene rá sose és tenné szóvá ha épp nem akarnám akkor azzal semmi gond nincs. Amúgy nem a kedvenc dolgom a szopás, de szeretem a barátomat és örülök ha örül, szóval csinálom neki szinte mindig:)
2016. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Mindig erőlteti én pedig nemet mondok. Csináltam már neki, de nem élveztem. Tudom hogy neki ez jó és rettenetesen élvezi, de ha én undorodom tőle, rosszul érzem magam, kényelmetlen helyzet számomra akkor mégis miért csináljam? Kölcsönös örömszerzésnek kell lennie. Annak semmi értelme hogy nekem már az elején elmegy a kedvem az egésztől. Szeretem és szeretném boldoggá tenni, de nem így. Tudja jól hogy gyűlölöm ezt a dolgot, mégis mindig bevágja a durcát ha nem csinálom. Néha úgy érzem hogy szándékosan erőlteti csak hogy veszekedjünk valamin és az amúgy is pocsék nemi életünkért engem okolhasson.

Hogy lehet-e ok szakításra, az egyénfüggő. Mint írtam, szerintem nekem direkt erőlteti, de lehet más szemet huny felette és talál más módot arra, hogy a lánynak se legyen rossz, kellemetlen az együttlét, de valamilyen módon kényeztetni tudja a fiút.

2016. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem akarsz szopni? Téged kéne kirakni a francba.
2016. júl. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
igen ok a szakításra.
2016. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!