Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, anális orgazmusa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, anális orgazmusa, (valódi! ) volt-e már valakinek? Ha igen milyen? 40-es F vagyok de még mindig nem vagyok biztos benne hogy létezik!

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 15:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
bnőmnek van többszörös :)
2016. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Na erre én is kíváncsi lennék. Meg arra is, hogy lehet e élvezetes egyáltalán az análszex...
2016. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Nőknek nem lehet anális orgazmusuk, mert nincs prosztatájuk. Ha úgy tűnik, mintha lenne, akkor színlel.
2016. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
#3 te aztán tudod :)
2016. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

3-as, köszönjük...

Most még gyorsan valaki lökje be a "az nem arra való" című előadást.


Én a magam részéről csak arról tudok beszámolni, hogy nagyon élvezem az anális szexet, és ha közben a csiklómat is izgatja a párom (vagy én) akkor el tudok így élvezni.

28N

2016. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3 nővel volt folyamatos partneri viszonyom . Azokkal heti 3 átlag megvolt , egy átmeneti szexpartnernőm megkért ujjazam meg a hátsóját mert ez érdekli , elélvezett hamarosan . Mind azt mondta teljesen más és egyedi az összes orgazmusuk , legyen az hüvelyi vagy popsi .
2016. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

El lehet érni, de ehhez a nőnek is 100%-ban el kell lazulnia.

Én is inkább azt a felállást ismerem, hogy én tolom neki popóba, ő meg izgatja magát.

Szinte garantált az orgazmus.

2016. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
#5! - írnál privit lécci.!? Nő vagyok. Lenne pár kérdésem! :) :D
2016. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Azért az anális szex közben mi történik? A végbélnyílás ingerelve van ami önmagában is fokozza az izgalmi állapotot, de a belső inger közben a hímvessző gyakorlatilag folyamatosan ingerli a hüvely falát, adott esetben a g pontot is. Miért olyan elképzelhetetlen az orgazmus? Nyilván akinek soha nem volt hüvelyi orgazmusa, ott szükség van a csikló izgatására, de aki képes rá, minden további nélkül át tudja élni.

Az más kérdés hogy ehhez nem árt ha ismerjük saját magunkat és a testünk, valamint maximálisan fel tudunk szabadulni nem pedig bizonyítani akarunk mert a filmekben is ez van. Válaszolva a kérdésre, létezik, és ugyanúgy tanulható mint a hüvelyi orgazmus.

2016. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#9! Teljesen igaz !! :D


Az " A ,, és " U ,, pontot sem hiszik el sokan. :/ pedig vannak !! :D

2016. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!