Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszexet kedvelő lányok! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszexet kedvelő lányok! Ti spontán szoktátok csinálni vagy előtte tesztek óvintézkedéseket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy előző nap nem nagyon esztek, beöntés, stb...
2016. júl. 25. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egy partneremmel csináltam eddig, ő soha nem készült fel rá előtte, mindig spontán jött a dolog.
2016. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
spontán, a csokisrudi az igazi ;)
2016. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Erre elo kell keszulni. Beontes meg nem feltetlenul kell, zuhanyrozsa is megteszi.
2016. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Én sem szoktam előkészülni. Spontán az igazi.😃
2016. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
4# Igen spontan az igazi... Hogy nem is szol meg semmi hanem fogja es hirtelen berakja ugye? :) Te meg eletedbe nem csinaltal ilyet, ha ekkora hulyeseget beszelsz :)
2016. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Én férfi vagyok és mi is spontán csináltuk és soha nem értettem, hogy miért marad tiszta, pedig nem rövid a pö.csöm.


Nekem néha amikor s.zarnom kell úgy érzem, hogy már mindjárt kilóg a vége. Nem értem neki, hogy nincs ott semmi.

2016. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolso. ezzel enis igy vagyok :D erdekes amugy jah :D
2016. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sirok a rohogestol :)))
2016. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én eddig egyetlen egyszer csináltam, az spontán volt, de annyira, hogy kivettem ( kutyába ) a pncijából és elkezdtem begyűrkézni a fenekébe, annyit mondott úgy se megy be, hát bement :D:D
2016. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gumisem volt
2016. júl. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!