Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a vékony pasikról az ágyban?

Figyelt kérdés
Én kicsit teltebb tipus vagyok,nehezen tudom elképzelni magam egy vékony srác mellett. De érdekelne a ti véleményetek is. 23L

2016. júl. 26. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudnak jól döngetni. Nagyon ritka, aki meg tud az meg egy vadállat
2016. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Gyenge mint a fűszál
2016. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Vékony vagyok ... meglehetősen szeretni szokták amit az ágyban művelek ;-) Engem vonzanak a teltebb, nőies lányok, de számtalan elutasítást kaptam már tőlük az alkatom miatt.

Viszont volt egy házaspár akikhez alkalmanként beugrottam harmadiknak, ott asszonyka meglehetősen telt volt, a férje pedig pocakos kicsit. Azért szerették ha mentem, mert volt egy pár póz, amit ketten az alkatuk miatt nem tudtak kivitelezni, velem viszont ment.

2016. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
alakulgat valami egy ilyes sráccal, 170/60 kb, nagyon helyes meg minden, de már attól is kényelmetlenül érzem magam ha csak sétálgatunk az utcán. Én majd 10centivel alacsonyabb vagyok és 62kg, szerintem elég röhelyesen nézünk ki egymás mellett
2016. júl. 26. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Oké... Ezen most felnevettem. :D


23/F

2016. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével!
2016. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy ilyen 20-on éves korban a srác még vékonyka, de senki nem fogja azt gondolni, hogy hogy néztek ki egymás mellett! Ne aggódj! :)

Ja, bíztatásként mondom, hogy amikor egy éve összejöttünk a barátommal, akkor 63 kg volt, most pedig 73. Sokat főzök neki :)

21L

2016. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom a vékony fiukkal ha látom őket meg minden, dw hogy egy olyannal összebújjak már nem igazán megy. Akkor jutottam erre a véleményre mikor egynek az ölébe ültem majd nyafogott hogy fáj a combja, pedig csak 54 kg vagyok 166 cm magas létemre...
2016. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó talán nem egy páwa kics p.csömöccse vaságyastól 30 kg-os gyerekkel kell összejönni és akkor nem nyafog, ha az ölébe ülsz.
2016. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

én 70 kiló vagyok a parom pedig 60.

sosem volt dagi baratom.

pedig telt no vagyok nagy fenekkel.

de en imadom a parom testet, foleg a hatat es a hasat:)

szerintem egy ferfinek nem all jol a ducisag az noies inkabb

2016. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!