Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennem maradt a gumi tobbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt a gumi tobbi lent (? )

Figyelt kérdés

Szexeltunk, elvileg amugy vegig rajta volt a gumi, majd a vegen kihuzta es ram elvezett(nem belem) majd par perc mulva eszrevettuk h nincs meg a gumi. Bennem maradt kivettem az a kerdesem h igy lehet e peoblema, lehetek e terhes? ( de mondom, nem bennem ment el elotte eljott csak ahogy kihuzta bennem maradt... Koszi


20l 24f


2016. júl. 27. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de erdemes lenne bevenni egy 72 oras tablettat
2016. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esély a terhességre, de van esély. Ha nem tartanátok meg ha mégis becsúszik akkor 72 órás tabletta.
2016. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szinte esélytelen, ne aggódj! nálunk is volt már ilyen.
2016. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából a teherbeesésnek kicsi így az esélye. Én is voltam már ebben a helyzetben, az exemmel nem vettünk esemény utáni tablettát, szerencsére nem is lett baj, de nem mondom, hogy ez követendő példa. Felnőtt emberek vagytok, döntsétek el ti, hogy kockáztattok-e.
2016. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fingassz egyet és kész.
2016. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

először is nem vagy terhes, még ha korábban is jött le, akkor is nagyon nagyon kicsi rá az esély, olyan kicsi hogy szinte egyenlő a semmivel


DE!

"a vegen kihuzta es ram elvezett(nem belem) majd par perc mulva eszrevettuk h nincs meg a gumi"

tehát percek kellettek hogy észrevegyétek? én azért észre szoktam venni ha gumival megyek be és nélküle jövök ki...

2016. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted hogy csak néhány perc után vetettek észre hogy nincs a párodon az óvszer? Mikor kivette már akkor észre kellett volna venni... A lényeg hogy vegyél be esemény utáni tablettát ha nagyon parázol. De egyébként ha nem peteérési időszakban voltatok együtt akkor nem biztos hogy gáz lesz
2016. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes
2016. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől terhes lehetnél. Ha az előváladék eleve a gumiba ment, akkor nagyon csekély az esély, hogyha benned maradt, akkor pont úgy szökne ki, hogy a spermiumok utat találjanak a méhszájad felé, szóval no para.
2016. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!