Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az miért van, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az miért van, hogy sok nőnek nincs orgazmusa a szexuális aktus során, de mégis örömét leli a szexben a férfival? És ezt így elfogadja.

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Na ez engem is érdekel.
2016. júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam.. Azert mert maga a sima szex is elvezetes, amikor beteszi a srac es mozgatja, es minel tobbet dug ugymond ugy lesz egyre es egyre jobb, az orgazmus meg az egesznek a csucspontja amikor az elvezet kiteljesedik.
2016. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

1.) minimum csiklóinak ' lennie kell , akkor is, ha magának okozza!

2.) a nőknek nem csak annyi a szex, hogy be valamelyik lyukba, kicsit mozgatni és elélvezni. sokkal jobban ki tudják élni a fantáziájukat, érzékeiket, örömüket lelik a partnerben.

3.) a legtöbb nőnek fontos a ' testi - lelki osrgazmus ' ..

4.) így vagyunk kodolva.. sokkal másabb egy női test, orgazmus, gondolkodás, érzelmi szint.. mint egy férfié !! :D

2016. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert néha kielégít az is, hogy csupán szexelünk. Nyilván, ehhez kell valamennyi érzelem is. Ilyenkor főleg az ölelésekre, csókokra, a lelkiségre teszem a hangsúlyt. És közben pedig jó érzés, hogy elmerülhetünk egymásban.
2016. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nekem nem mindig van, de anélkül is szeretem, magát az érzést, ahogy bennem van, meg közel vagyunk egymáshoz meg a tudat, hogy neki ez mennyire jó. főleg érzelmi kötődés esetén igaz ez.
2016. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert a szex jó. Mindegy ha elmész,ha nem akkor is jó. Nézzünk téged: ha te se élvezel el ,akkor is jól érezted magad nem?! Ad egy tòltöttséget!
2016. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát a ffiaknak hiányzik a boldog befejezés.

Anélkül hiányérzet. Ez van!

2016. júl. 27. 12:46
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem volt orgazmusa, akkor az aktust élvezheti, és nem tudja, hogy miről marad le. Ha már volt, akkor szerintem hiányérzete van a nőnek is. Én például, ha egy menet alatt nem élvezek el a partneremmel, akkor kérem a második kört, vagy ujjazást, nyalást.
2016. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
33%

Azért mert a szex jó. Az előjáték, az ölelések, simogatások, csókok stb. remek dolgok, amik nekem örömet okoznak. Az orális szex szintén. Attól, hogy gyakorlatilag sosincs orgazmusom, attól ez nem egy rossz érzés. Sőt. Nekem az is jól esik, hogy a partnerem pedig elévez, mert neki is örömet okoztam akkor! És utána is összebújni, aludni szintén jó!

Szóval attól, hogy nincs happy end egy film végén, attól az a film még nem lesz rossz! ;-)

2016. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert beléjük van nevelve ez a nevetségs önfeláldozás. A nők gyakorlatilag örömmel támogatják a saját elnyomásukat. Nő létemre én sem értem, hogy képes erre a többség, én biztos nem engedném, hogy rajtam élvezkedjen egy férfi miközben nekem sosem elég jó (szökőévente egyszer, az még talán oké, de rendszeresen..). Majd talán akkor ha egy férfi is képes lesz ugyanerre! Ami sosem fog megtörténni. Egy férfi sosem fogja azt mondani, hogy "szerelmes vagyok, nem az orgazmus számít", és sosem lesz boldog orgazmus nélkül. Ők azt hiszik, az ő élvezetük kötelező és alanyi jogon jár és sajnos a nők ebben támogatják őket.
2016. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!