Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sportos, csinos es szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos, csinos es szép lányok, Nálatok csak a sportos (kigyurt? ) pasiknak van eselye?

Figyelt kérdés
Tudom, egyenfuggo... De ugy altalanossagban: egy jokepu, magas, normalis de atlagos testalkatu ferfinak van eselye nalatok?
2016. júl. 27. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Van esélye.
2016. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy fitnesz csaj de nekem nem jönnek be az izmos pasik. Inkább a husisabb pasik jönnek be de nem a nagyon elhízottak és nem is a piszkafák
2016. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igazából a nagyon kigyúrtat nem szeretem. Nekem bejönnek az átlagosak is, és azok is akiken látszik, hogy sportolnak :) 16L
2016. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jon be az aranytalanul kigyurt, inkabb a sportos, szalkas pasik :)
2016. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be a kigyúrt pasik, ahogy az előttem szólóak is mondtak, inkabb az átlagos kis hassal vagy szálkás pasik jönnek be. 24l
2016. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen mi lányok olyanok vagyunk mint a wifi,látunk mindenben lehetőséget,de csak a legerősebbhez kapcsolódunk.:)20/L
2016. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát csinos az nem vagyok, de azért elvárom a páromtól, hogy le tudja futni velem a min. 3 km-t, vagy fel tudjon gyalogolni velem a Keresztényhavasra, meg ilyenek. Nem kell egy kigyúrt állat legyen, de azért legyen formában.
2016. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Drága hölgyeim gyrekkorom óta sportolok 3 diplomám van sokat iszok :) imádoma nőket, kicsi a p...m ritkán áll fel ha feláll sincs benne köszönet ugye miylen fantasztikus vagyok?)::):)):): én sem topmodellekre bukok legyen kisugárzása humora imádjon, hogy tudjam imádni oszt viszont látásra :)jah pasiknál SÁRM A TITKA A KOCKÁS HAS ELMÚLIK OSZT LESZ EGY HÜLYE MELLETTED AKINEK MÉG HUMORA SINCS:) F 39
2016. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább a kissé izmos,szálkás pasikat szeretem,a nagyon kigyúrtakkal szemben :)

20L

2016. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
aha
2016. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!