Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anyák kíváncsiak arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyák kíváncsiak arra, mekkora farkuk van a fiaikank?

Figyelt kérdés
Képzelegnek róla egy idő után, vagy próbálják elképzelni, vagy meglesni valahogyan?

2016. júl. 27. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden anya latta mar a fia farkat...
2016. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy normális anya nem. De amelyik meg igen ott agyilag gond van... Agybaj nagybaj... Én gyermeket várok de ha fiú lesz bele se merek gondolni hogy 20 év múlva azon fantáziáljak hogy mekkora lehet a fiamnak.. Ez számomra beteges. 22 N
2016. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nem feltétlen a végleges méretben, és felállva... :d
2016. júl. 27. 23:00
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Volt már, hogy arra ébredtem, hogy a szüleim az álló farkamról dumáltak, hogy mekkora. (Nem látták, lepedővel voltam betakarózva.)


22/F

2016. júl. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
LOL! és mit beszéltek róla?:d
2016. júl. 27. 23:03
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól emlékszem, valahogy így volt: "Figyeld már, hogy ágaskodik! És mekkora!" (Mielőtt jönnének, hogy kamuzok, 14 centis.)
2016. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
2# mar csak azt nem ertem hogy miert nem engeded hogy az emberek lassak a neved?aki beszelt mar veled az a valaszaidbol ugy is tudja hogy te vagy a toplista elsoje :D
2016. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bummer ***** válasza:
92%

Én arra emlékszem, hogy tinédzser koromban azzal "poénkodtak" az "öregek" a családban, hogy "ha arányosan úgy nőtt mint a fürdetős korában volt, akkor a lányok boldogok lesznek."

Hát ez nem volt annyira vicces, mint ahogy hangzik. :)

2016. júl. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, beszélnek róla es az általában csalódott akiének kicsi :/
2016. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

#7:

Basszus ő az első? Néha olyan hülyeségeket mond a 22 éves öntudatával, hogy már akkor is lepontozom csípőből, ha véletlen jó válasza van ... Na, akkor rágyúrok és visszaveszem azt az első helyet :-D

2016. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!