Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ezek szerint mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint mikor a nők spriccelve élveznek akkor bepisilnek? Undorító nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek után is szexinek találjátok a spriccelős orgazmust?



2016. júl. 27. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy pisi vagy sem, mert ha spriccelni tud, akkor azzal vagyok elfoglalva, hogy jól végeztem a dolgom, és örömet okoztam a lánynak. Jöhet a számba. :D
2016. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nagy Petőfi Sándor mondta: Ne higgy el mindent, amit az interneten olvasol!
2016. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Jah a life.hu a legjobb hivatalos forrás.:D
2016. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Itt jön a mondás: "Benyelném a hugyát is, csak látnám, hogy honnan jön" :DDDDD
2016. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy mi lövell onnan ki, ha kilövell, akkor a nő egy másik dimenzióban érzi magát.

Ja és megjegyzem neked, egy egészséges ember vizeletét meglehet inni és semmi bajod nem lesz tőle. Aki finnyás az tegyen alá törölközőt és nem lesz olyan az ágy sem.

2016. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Úristen. Tehát titeket nem zavar ha a nő összepisil mindent. Elképesztő hogy egyes férfiaknak tényleg mindegy csak puncija legyen. Akkor ha bekakilna az is szexi lenne nem, ha az élvezettől van?
2016. júl. 27. 23:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szaga & íze nincs annak a folyadéknak, ami onnan jön. Már tapasztaltam. Aztán bepisilt közben... azt már azért lehetett érezni, de én imádom.
2016. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nos, nálam szokott lenni ilyen spriccelés, éppen ezért vettem egy lakk lepedőt, amit a szex idejére az ágyra rá tudok húzni. (Faluhelyen takarófóliával vagy ponyvával ugyanúgy meg lehet csinálni). És így nem baj, ha spriccelek, vagy ha olajjal játszunk, ha beöntéses és anális játékokról van szó stb.
2016. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedves kérdező, nem mindegy milyen punci. Csak a páromé számít nekem. És ha ő össze pisili az egész házat, de közben hatalmas orgazmusokat él át, akkor pisilje. Majd feltakarítom. Az ő boldogsága nekem mindent megér.

Te pedig még sosem voltál szerelmes. Sosem volt olyan nő aki iránt igazi érzéseid lettek volna. Mert különben nem picsognál itt mint egy fürdős kur*a

2016. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Akkor ha bekakilna az is szexi lenne nem, ha az élvezettől van?"


Még jó hogy! Imádom a kakiszexet.

2016. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!