Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, mit szolnatok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, mit szolnatok ha a baratnotok csak misszionarius pozban szeretne szeretkezni? Benne lenne a kolcsonos oralban de csak elojatekkent. Elfogadnatok ezt igy? Meg tudnatok elegedni ennyivel?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
CSAK misszionárius pózban élvezek el szóval nálunk nem probléma ha csak 1 pózban akarom Ui. Több pózt is próbáltam. Több sráccal különböző mérettel de csak a misszionárius pózban sikerül élvezni 22 N
2016. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz magadnak olyan lekvárt, aki még ilyen értelmetlen megkötések mellett is hajlandó veled lenni. Vannak közönyös és unalmas pasik, akiknek ennyi a párkapcsolat.
2016. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon unalmas tud lenni az 1 pózban való szexelés.Sok pasi még a több pózban való szexelésnél is megcsalja a párját mert nem kapja meg otthon amit szeretne,szerinted akkor te? Tuti hogy agyon fognak csalni!!! Az első válasszolónak persze hogy jó a csak 1 póz mert ő így tud elmenni,de 1 kapcsolatban 2-en vannak.
2016. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

1-es

Neked csak az a poz erdekes amiben el tudsz elvezni? :O

En pl. nem azert szeretek kulonbozo pozokat, helyszineket stb., mert azokban el tudok elvezni..igazabol sztem a szex nem arrol szol, h elelvezel.. De mindenki mas persze.. :)


Kerdesre a valasz:

Isten ments ilyen hibbant notol!! :D Igazabol nem is ertem a dolgot..


31F

2016. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 PearlDiver ***** válasza:
100%

Eléggé furcsa lenne. Nem nyugodnék, amíg ki nem derítem hogy miért van ez vele. Elérném, hogy felszabaduljon, és változatossá tegyük.

26 F

2016. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
4-es: Ne akard már megetetni senkivel, hogy te a végén bent tartod, és nem engeded ki...
2016. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

6-os

Te hol olvastal ilyet? Ertelmezni se tudsz 2 tomondatot... :/

4-es

2016. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
"igazabol sztem a szex nem arrol szol, h elelvezel." => Ez pl? De nyugi, értettem amúgy, csak kíváncsi voltam a reakcióra. Nyilván a nőnek ne arról szóljon, hogy elélvez... Elég, ha a pasas lövöldöz...
2016. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Jujjj...Te nagyon fogalmatlan vagy ne haragudj vagy a szexualis kulturad 0 vagy megkeseredett vagy es ezert vagy ilyen rosszindulatu kotozkodo nyomoronc :/
2016. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se jellemző, mellényúltál. A helyzet az, hogy a palik 80%-a azt hiszi, a szex az ő élvezetükről szól, mondván a nőnek ugyanannyi ideje volt rá (ezt az itteni kérdések és válaszok támasztják alá leginkább.)

Fogtam ki 2-3 ilyen pancsert az évek során, de mindig tudtam, mikor kell elköszönni, és nem pocsékoltam több időt az ilyenekre. De sok nő benneragad, és panaszkodik, de nem lép...


Amúgy volt kapcsolatom olyan pasival (nem szexkapcsolat), aki csak misszionáriusban akarta. Engem eljuttatott az élvezetig orálisan, fordítva nem engedte. Betette, és mielőtt elélvezett volna, kivette és visszatartotta. Majdnem mindig...

2016. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!