Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szexuális vágyat lecsökkenteni, megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat maszturbálok, állandóan csak a szexre gondolok. Nem tudok koncentrálni másra, hátráltat a munkámba és a tanulásba is. Ezért szeretném megszüntetni. Igazából barátnőm még nem volt, mert van egy komoly betegségem, amit nem tudnak elfogadni, sőt undorral néznek rám, amikor megtudják. Olvastam többféle módszert is, de nem tudom melyik a leghatásosabb?

Mit gondoltok ezekről: antidepresszánsok, marihuána, bróm?

Vagy esetleg más megoldás?



2016. júl. 29. 20:58
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:

Keresd fel a baptista egyházat, ott pikkpakk megmondják, hogy a pokolra kerülsz, ha folytatod!


26/F

2016. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
A brómos tea tényleg hat annak idején a katonák brómos teát kaptak így nem volt probléma ha hónapokig nem láttak nőt... Amúgy milyen betegséged van? 22 N
2016. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Barna96 válasza:

Ha kibírod 3-4 napig maszturbálás nélkül, akkor automatikusan csökkenni fog a vágyad. 2 hét múlva kb. nem is fogsz rá gondolni. Viszont a következő ejakuláció (legyen ez alvás közben vagy szimplán egy újabb maszurbáció) után megint erős késztetésed lesz rá.


Én nem szednék gyógyszert vagy drogokat. Próbáld meg felfogni, mint egy önkontroll próbát. Csinálj belőle magadnak versenyt. Vezesd naptárba, hogy hány napja nem csináltad vagy ilyesmi, és akkor könnyebb lesz végigcsinálni az adott időszakot.

Ha így sem megy, keress fel egy szakorvost vagy támogató közösséget, ahol nyugodtan beszélhetsz a problémádról.

2016. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is ilyen pròblémám van. Csak én nő vagyok,napi szinten maszturbálok és már nagyon nehezen bìrom f.z nélkül. Bár ne lennèk ilyen kìvánòs. Tényleg működik a tea?
2016. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam a teáról, hogy nem működik, szóval abban annyira nem bízok.
2016. júl. 29. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Két hete nem jártam ebben a kategóriában, de semmi nem változott ezidő alatt. Még mindig televan hisztis kisfiúkkal, akik inkább lemondanak a nőkről ahelyett, hogy tennének érte valamit.
2016. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam pár évet, de nem jártam eredménnyel. Még a kapcsolat elejét össze is hozom valahogy, de amint megtudják, hogy sztómazsákot kell hordanom, rögtön vége van mindennek. Egy senki leszek a szemükbe, sőt inkább undorral néznek rám. Igazából a párkapcsolati részével nincs bajom, mert annyi rosszat kaptam a nőktől, hogy meg is utáltam őket. A nemi vággyal van bajom, azzal nem tudok mit kezdeni (mint ahogy a kérdésben is írtam).
2016. júl. 29. 22:46
 8/14 anonim válasza:
100%
Sportolj rendszeresen. Az sokat tud segíteni. + Kösd le magad mással. Nyilván egy idő után javulni fog a helyzet. A problémád abból ered, hogy sokat maszturbálsz meg foglalkozol szexel. Egyszerűen csak abba kell hagynod és egy idő után elmúlnak a kenyszerérzések.
2016. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amióta hetente 3x sportolok keményen, azóta annyira nincs kedvem magamhoz nyúlni napi 100x, szóval kösd le magad valamivel.
2016. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mesélnél a betegségedről? L
2016. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!