Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki nem képes elfogadni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nem képes elfogadni a mellét vagy a testét? Esetleg hegyes, kivételesen csúnya melle van, nagy bimbóudvarral?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen mellem van és a környezetemben de még itt a neten sem találtam még olyat akinek ilyen csúnya lenne a melle. Nem tudom elfogadni már évek óta,hiába próbálom.

Ráadásul szétálló, olyan felsőt ami kicsit átlátszó fel sem vehetek mert csak az undorító, nagy bimbóudvarom látszana a felsőben



2016. júl. 30. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
mutatsd, különben nemtudunk érdemi választ adni.. anonim vagy nyugi.
2016. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát miért nem hordasz a felső alatt melltartót? Ha átlátszó, akkor meg főleg. Én ahhoz is hordok, ami nem átlátszó, ez alap.
2016. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg taszító vagy.


23/F

2016. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Például: [link]
2016. júl. 30. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Uram, Atyám! Ha egy langyos tavaszi szellő rá szabadítana a melleidre (is), hat tomboló szélvihar nem szedne le róla! f.
2016. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A sajátodat mutasd meg, arc nélkül. Annyira csak nem lehet ronda...
2016. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nagy bimbóudvar a szexuálisan izgató. A kicsi az olyan fiús. Mi ezzel a probléma? Találj magadnak olyan barátot, aki az ilyet szereti, mint pl. én, csak én már bizonyosan öreg vagyok hozzád, és csak azért vettem el feleségül kis mellű nőt, mert olyan "undorítóan" nagy mellbimbói vannak, mint neked.
2016. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ilyen van és nem tudod elfogadni add nekem simogatásra, csokolgatásra, nyalogatásra, szeretgetésre!
2016. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten az ilyen mellek tetszenek!

Szerintem nagyon szépek.

2016. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!