Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig nekem úgy volt logikus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nekem úgy volt logikus, hogy ha egy csaj jobban tetszik, nehezebb uralnunk a magömlésünket vele. Van, aki azt mondja, hogy fordítva. Mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, az esetek többségében igy van, emiatt lepődtem meg mikor egy 40es bombázó lovagolt meg és sokkal több ideig birtam mint amugy..
2016. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Bzmg.... En csak olyan nokkel szexelek akik nagyon bejonnek. Nekem nincs olyan nem nagyon tetszik de megdugom.

Huzzatok le, de nem vagyok igenytelen numeravadasz.

39f

2016. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönjük, Emese, mi is, de itt arról van szó, hogy úgy is egyik jobban tetszik, mint a másik.

Én nem vagyok annyira tapasztalt (ami a számot illeti) ezért kérdem. Én egy 17 éves bombázóval jártam így, mint az első hozzászóló.

2016. aug. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!