Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek milyen érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen érzés, amikor análisan szexeltek? Jobb, mint a punci? Miért igénylitek? Olyan jó nektek? Milyen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érzést nem tudom megfogalmazni. Teljesen más mint a punci. Nem mondanám jobbnak. Én különösebben nem vagyok oda érte, de ha a partnerem igényli, akkor a kedvéért megteszem.
2016. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Jó!

Nem jobb.

Izgalmas.

A nőknek jobb.

Jó!

2016. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Finom szorosabb a bejárat és maga a lyuk is jobban rám szorít mint a punci. Azt mondanám, hogy a punci jobban csúszik de a popsi jobban szorít és jó síkosítással hatalmas élmény. Akkorát tüzelek a párom fenekébe, hogy csak úgy spriccelek. Popsinál mindig, mikor kihúzom akkor is spriccelek. De kedvesem és én is jobban szeretjük ha a fenekébe lövöm az egészet. + ott még a vadulást is szereti. Ilyenkor általában többször élvezek belé és van, hogy ki sem veszem. Így van hogy fél órát is vagyok benne. Minden percét IMÁDOM!
2016. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb dolog a szexben!

Imádom!

Hogy mitől más, mitől jobb?

Intimebb, szűkebb, mocskosabb, vadabb, mindenebb...

Imádom érezni a nő kiszolgáltatottságát és ahogy átadja magát. Imádom, hogy közben lehet csiklót izgatni vagy akár felnyomni neki valamit a puncijába.

De a legjobban azt imádom, mikor a lány legmélyébe élvezek.


Sose fogom megunni.

2016. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Fogalmam sincs milyen érzés. Nem csinálom, nem igénylem, filmen sem nézem. Ha szeretném sem tehetném a méretem miatt, biztosan sérülést okoznék.
2016. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon jó, mert

1.szűk

2.nem lesz tőle terhes

3.a tiltott gyümölcs mindig édesebb

4.kifejezhetem így a dominanciámat

2016. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nem igénylem. Análmániás csajjal pedig még bem találkoztam.
2016. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Szorosabb a nyílás, viszont lehet szorongani rajta, hogy amikor kiveszed olyan lesz e...
2016. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

8.

Egyáltalán nem kell emiatt szorongani.

Én elvétve találkoztam a lány "termékével", pedig elég sokat csináltam ám majd minden barátnőmmel.

Amúgy meg ha mégis, akkor mi van? Semmi.

Lemosod, ahogy elvileg minden puncidugás után is kötelező. Nem kell ilyesmin agyalni. Szeretni kell a lányt és örülni neki, hogy ilyen bevállalós, odaadó. Ne kelts bennük gátlásokat, legyél szíves.

2016. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdekes mert eleinte a segglyuk olyan mintha szopná a makkom. És az elég jó tud lenni.
2017. szept. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!