Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz pasik is tudják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz pasik is tudják, hogy a puncinak van egy bizonyos szaga? Mivan ha meglepődik?

Figyelt kérdés
Esetleg ha leírnád, hogy te hogy reagáltál erre az elsőnél, az jó lenne.:)

2016. aug. 1. 21:21
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
egészségesről van szó
2016. aug. 1. 21:22
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
mondjuk furodhetnel neha
2016. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
engem nem zavarna csak lenne vegre valaki aki adna egy eselyt
2016. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Nincs minden puncinak szaga. Ha előtte lefürdök akkor tudsürdő szaga van. Ahogy a hónajnak dezodor szaba van. Alapból van szaga, de ha előtte megmossák akkor nincs sem a pénisznek, sem a puncinak. Ha olyan helyen vannak a felek akkor egy közös zuhany szexi is lehet, jó előjáréknak.


N.

2016. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Fürdés után voltunk. Kellemes illat fogadott. De ha belegondolsz, a természet ezt kitalálta, a punci olyan feromonokat bocsát ki, ami vonzza a férfit. Teljesen jó volt, sokáig is kényeztettem.
2016. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem ,milyen illata van *-*
2016. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
Az összes valami ássa el magát aki nőnek meri nevezni azt akinek szex előtt büdös a luka! A tiszta nemiszerveknek semmilyen szaga nincs, csak az igényteleneknek! pfujjj
2016. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Tusolás után valóban nincs semmi szaga. De tusolás után mondjuk már 1-2 órával igen is meg van az a jellegzetes punci illat, ami nem büdös!!! Ha büdös, ott már gond van. Viszont a természetes, egészséges punci illattal nincs semmi gond az ég világon!
2016. aug. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

Kedves 7-es!


Ez nagyon tetszett. Hangosan felröhögtem.

2016. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 9-es!

Tudom, hogy csak a lájkért udvarolsz..:D Ha csaj vagy akkor priváton is megteheted..:D

2016. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!