Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti melyik mellet szeretit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyik mellet szeretitek jobban a laposat (kb. B kosaras) vagy a nagyobbat (kb. Fkosaras)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha kicsi akkor nem tud a mellével maszírozni de én nem nagyon szeretem azt ha ilyen hatalmas tőgyek lógnak az arcomba.

2016. aug. 2. 05:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha lehet választani, nekem a C kosár jön be legjobban. Már elég nagy, de nem akkora, hogy lógjon és az ennél nagyobb a lányt is sokszor zavarja mozgás közben.
2016. aug. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
határozottan az F kosaras jön be.
2016. aug. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
C, vagy D
2016. aug. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Naná, hogy a minél nagyobbat! Persze csak a természeteseket!
2016. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Fet már senki se szereti szerintem csak akinek teljesen mind1 mit raknak elé. B és C a jó, de Bböl több a formás márpedig a forma az első
2016. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem b kosaras 80korul és abszolút nem lapos!!!
2016. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 zóna_pocok ***** válasza:
73%
A, B, C kozul barmelyik tokeletes, es nem lapos, hanem valszeg szep formas. A nagy logos, folyos, szottyadt tehencsocsok az ami lelankaszt.
2016. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
B,c bőven jó. Nem baj, ha kicsi, csak formás legyen.
2016. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a D tökéletes. Ha a kettő közül kell választani akkor inkább B, nem szeretem ha lógnak.
2016. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
látszik, hogy nem nagyon értesz a mellekhez, mivel a B egyáltalán nem lapos. az F meg nem 'nagy' hanem óóóriási és általában elég dagadt hozzá a lány is, hacsak nem szilikon.
2016. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!