Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, hogy ennyire gerjed? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy ennyire gerjed? Nem lehet több valahogyan ennél? L

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik barátomba. Nem is annyira barátság ez, mert állandóan flörtöl, kinyilvánítja felém a vonzalmát. Bár lelkizünk is, értsétek úgy hogy megosztjuk egymással a dolgainkat, problémáinkat, régebben olyasmikre is célzott, hogy mi ketten együtt.


Egy ideje viszont úgy beszélgetünk, hogy folyamatosan majd el csordul a nyála, látni is rajta, hogy gerjed rám, nagyon. Illetve maga mondja, hogy kicsordul a nyála, ha meglát.


Igen, nem rossz ezt hallani, de ha szeretsz valakit, nem csak ezt szeretnéd hallani tőle ugyebár...


Lehetne ebből több?

Mert ez a "bagzó üzemmód" kissé kevés nekem.


Mit csináljak?

Mert jókat beszélgetünk, de közben meg mindig erre megy ki a dolog. Minden 2. mondata erre vonatkozik.


2016. aug. 2. 12:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Markolj a golyóira és dugd át a nyelvedet a szájába. Emberek...:)
2016. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kanos, és jól megfarkalna, ennyi.
2016. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 Nehogymár én kapjam le :D

Amúgy azt nem tudom kezelni, ha elkezdi a kanos szövegelést. Vagy zavarba jövök, vagy meglepődöm... Mit kell ilyenkor reagálni?

2016. aug. 2. 12:52
 4/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki vagy lesz valami komolyabb, vagy akkor ne tegyen megjegyzéseket.
2016. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom megölne a női büszkeséged, ha neked kéne kezdeményezni. Lehet, hogy csak beszari a tag és várja a zöld jelzést, te pedig tétlenkedsz ahelyett, hogy megmogyoróznád. :)
2016. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#1/5 miért te azt szereted? :D


Ha nem csinálsz semmit és nem beszéltek róla, mind addig ez lesz,amíg nem talál egy másik lányt !

2016. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz szerelmes egy ilyen kreténbe! Kislány vagy még? Nem fejlődött még ki az agyad?
2016. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
# 5 Ez nem büszkeség. Fogalmi zavarban vagy. Pedig te is nő vagy, érdekes. :D Nem mindenki ragadja t*kön a srácot, aki bejön neki. xDD
2016. aug. 2. 14:20
 9/19 A kérdező kommentje:
# 6 Jelenleg is van neki... Csak attól még nem váltam közömbössé, sőt...
2016. aug. 2. 14:20
 10/19 A kérdező kommentje:
# 7 Miért kék az ég?
2016. aug. 2. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!