Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem működik a szex vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik a szex vele?

Figyelt kérdés

Ezen barátom volt az első pasi akivel lefeküdtem, 18 éves voltam ekkor. Egy szavam nem lehetne, hiszen mindig odafigyel rám, kérdezi, hogy jó-e amit csinál, simogat, csókolgatja a nyakam, hosszú az előjáték, és én élvezem is, mind az előjátékot, mind pedig a szexet, vágyom is rá, de nem tudok elmenni, bármit csinál, bárhogy csinálja, nem megy. Testi oka nem hiszem hogy lenne, hiszen mikor pettingeltem előtte mással, mindig ment.

Mindig kinyitom a szám és megmondom nekem hogy és mi a jó, úgy is csinálja, látom hogy küzd, mindent jól csinál, de nem tudom ezt vele rendesen megbeszélni, mert hiábavalónak érzem, nem tudom neki elmondani miért van és mit tehetne ellene és nagyon rossz érzés, hogy hiába vágyom rá, hiába vágyom arra hogy együtt legyünk, csalódás lesz az egész. Nem tudom mitől lehet, és már nagyon nyomasztó.

Minden normális választ köszönettel veszek!



2016. aug. 2. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mára szokás lett elfelejteni, hogy a nő nem férfi. A nőnek sokkal fontosabb az érzelmi töltet, mint a szexuális vágy. De még egy férfi esetében is előfordul olyan, hogy annyira nincs azonos hullámhosszon a partnerrel, hogy nem megy a szex. A nőknél ez fokozottabban fennáll.
2016. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is pont igy volt. Utana kiprobaltam az sm.t es utana en is elveztem. Pl elsonek legyen be kotve a szemed es kerd meg hogy legyen veled dominansabb. Az uj dolgok es varatlan helyzetek altalaba bevalnak.
2016. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint mégse elég hosszú az előjáték, mert ha az és tényleg odafigyel, tudja mit csinál, akkor veled lehet a gond.


-fiatal vagy még

-nem szereted a pasid

-teljesíteni akarsz

-tudat alatt más pasit akarsz


Ha egy pillanatra is megfordult a fejedben valamelyik, vagy eszedbe jutott más pasi, akkor gondok vannak.

2016. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!