Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lennétek sündisznók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lennétek sündisznók?

Figyelt kérdés

A sünök párzási ceremóniája órákon keresztül tart. De a sertésnek is 25-30 perc az orgazmus időtartama.


Melyek lennétek?


Kort is!


2016. aug. 2. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ők libák. <3 <3 <3
2016. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Soha nem gondoltam bele, hogy milyen lenne sündisznóként élni.
2016. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor legyél mezei egér féle mert van egy egér fajta amelyik életében 1-szer porosodik 12 órán keresztül keféli a hím a nőstényt... Majd végkimerülés arrébb vonszolja magát és elpusztul a hím. Egyébként nem lennék semmilyen állat nekem a behatolástól számítva elég 5-10-15-20 perc aktus.. Nekem nem kellemes ha már fél órája vagy egy órája reszel a pasi. 22 / L
2016. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Te kész vagy. XD
2016. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3:

Én szoktam másfél órás meneteket nyomni, de az én szexuális kultúrában nem reszelésről szól akár 5 perc, akár 90 a szex.

2016. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy értem hogyha elhúzódik akkor az nekem már nem finom szeretkezés hanem reszelés mert fáj. Így érted? Az egér fajtáról meg egy természet filmben hallottam asszem a Nat Geo Wild vagy mi a Francon.. Bocs ha szarul írtam
2016. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nemtom ez mennyire segít neked, én férfi bagyok de én krokodil lennék :^D
2016. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 icu75 ***** válasza:
Maradok ember,így is sza.r volt szülni,nemhogy egymás után tüskebébiket toljak ki. A sertéseket pedig megeszik :-)
2016. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6:

Pont a szeretkezések, amelyek a leghosszabbak szoktak lenni, de nem győzködlek, felesleges. Nekem már sokszorosan bebizonyítottad az itteni válaszaiddal, hogy se rendes szexuális kultúrád nincs, se olyan szintű élettapasztalatod, amilyennel ellenben megpróbálod itt az észt osztani a bakfis öntudatoddal ... a többiről ne is beszéljünk, sértegetni nem akarlak :-P

2016. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
T-rex;)
2021. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!