Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lazább erkölcsű fiúk! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lazább erkölcsű fiúk! Nektek mit jelent egy csók?

Figyelt kérdés
Mikor éreztek többet és mikor kevesebbet? Ha több csók is lezajlik egy este alatt, de nincs szex?

2016. aug. 2. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, csókot.
2016. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1: oh...köszi a gyors választ :D akkor tényleg csak ennyi, semmi több?



Aki vállalná a korát is, annak köszönöm!

2016. aug. 2. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy esetlegesen bekövetkező együttlét kezdetét...

Nos szerintem a csak csók és más semmi inkább a romantikus lelkületű mintsem a lazább erkölcsű férfiaknak jön be. Bár én is elég laza erkőlcsű pasi vagyok sajnos, nekem azért bejön a sok csók, mert imádok csókolózni. De azt hiszem, hogy a csókolózás kellőképpen fel tudja gerjeszteni a vágyakat és be tudja indítani a hormonokat ahhoz, hogy folytatást is akarjon mindkét fél.

Kivéve, ha esetleg nagyon fiatal leányzóról van szó. Ebben az esetben elképzelhető, hogy aznap este több nem történik. 40F

2016. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Buliban semmit hisz egyik következik a másik után, randin nyilván mást abban van érzelem ismerkedés meg minden, lány barátommal is smároltunk már nemegyszer pl de az is buliban történt, ezek már bonyolultabb érzelmeket fejez ki, de nyugodtan kérdezd meg az illetőt, valószínűleg az igazat fogja mondani:D
2016. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a lánytól függ mint jelent egy csók a fiúnak, de általánosságban sok mindent jelenthet egy csók a "lazább erkölcsű" fiúknak is: csak szimpátiát amiből lehet semmi nem lesz mert szexualitás nincs, testi vonzalmat amiből lehet egyéjszakás, érzelmet ritkán jelent esetleg ha barátnőnek való a csaj
2016. aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszeri csók nálam max annyit jelent, hogy a lelkünk végérvényesen összekötődött és várja az alkalmat, hogy a szerelemtől fűtött légyott mámorító hevében egyesüljenek.
2016. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egyetlen csók akkor nem túl sokat, de ha többször is megismétlődik akkor hajlandó vagyok elhinni hogy legközelebb esetleg más is történhet, és csókról beszélünk nem szájra pusziról ugye...
2016. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a csók egyértelműen a szeretet jelét jelenti. Ha este többször is lezajlik a csókolózás akkor ott már nagyon forró a hangulat közöttünk. 21F
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!