Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan álltok az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan álltok az orális szex utáni csókolózáshoz?

Figyelt kérdés
Nekem nőként teljesen rendben van, nem zavar sőt szeretem megcsókolni a partnert akár adtam vagy főleg miután kaptam. De hallani, hogy sok férfi nem szeret csókot adni miután a partnere szájában volt a farka vagy akár bele is élvezett. Kíváncsi vagyok női és férfi véleményre is! :)

2016. aug. 3. 11:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha a pasi elvarja, hogy leszopjam, csokoljon is meg. Mintha nekem elmeny lenne a farkat a szamban tartani. Aldozatokat kell hozzni. Ha nem menne bele, ott az ajto.
2016. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom nincs vele, minden nap fürdők, van hogy többször is, de iylen melegben akár naponta 3szor is zuhanyzom, szóval tiszta a f@.kam, szal nem undorodom magamtól, és ha egy lány nekem megteszi akkor alap hogy én is megteszek neki bármit, és nem zavar ha megcsókol utána, jó alapból nem kóstolgatnám magam, nem azért mert undi, hanem mert szerintem b..is, de volt már aki úgy adott csókot és simán éreztem, mondta hogy mentholos és tényleg az volt :DDDDDDDDDDDDDDD
2016. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom áldozatnak,imádok nyalni,és cumi utáni csokolózással sincs semmi bajom! Saját anyag!
2016. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én utána pár másodpercig nem csókolóznék...


23F

2016. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgat.. főleg ha spermás még a szája :)

20/F

2016. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gond ezzel? Azzal van gond, aki magától is undorodik :-P
2016. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki a sajátjától undorodik és ettől melegnek érzi magát azzal baj van. ;)


Persze, hogy rendben van.

2016. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökre rendben van. Én szoktam.

29/f

2016. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs vele

nem lesz baja tőle,különben én sem nyelném le ha bajom lenne tőle

18l

2016. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem jelent problémát. Nem húzódik vissza a párom. Sőt miután kinyalta a puncim utána én is meg csókolom. Szóval ezzel nincs semmi gáz ;)
2016. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!