Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, tapasztalt vagy szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, tapasztalt vagy szűz partnerrel vesztettétek el a szüzességeteket? Ha tapasztalt volt, hányadik partnere voltál? Alkalmi volt, vagy kapcsolat? Hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

tapasztalt lánnyal én voltam 16 a lány 20, a második partnere voltam és a mai napig együtt vagyunk


21/F

2016. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szűz voltam ő is az volt ,15 voltam ,kapcsolat ,mèg mindig tart 18/f
2016. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalttal, én 21, ő 28; alkalminak indult, de később kapcsolat lett belőle; nem tudom hány partnere volt előtte, kb. 15 biztos, amiről tudok (menyasszony is volt előtte, meg több együttélős kapcsolata is volt már).
2016. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Ez kit érdekel, hogy más kivel vesztette el?
2016. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párom velem vesztette el 24 éves volt én 21 nekem ő 6. Párom volt de 10. Partnerem. Páromnak én a 2. Nő voltam az életében. Ahhoz képest hogy szűz volt nagyon ügyes volt. Élveztem minden percét.
2016. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő 16 volt, én 22 :) azóta is együtt 30f
2016. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!