Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat, hogy beleélveztetek a nő szájába és utána smároltatok?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 16:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de barátom szopás után már csókolt meg, azt mondta nem is olyan rossz az íze.
2016. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, de előtte mindig lenyelte.
2016. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze. Nincs ezzel semmi baj. Szerintem még bunkóság is, nem megcsókolni a csajszit utána, ha szeretné. (Csak mert hallottam olyanról, h van aki elküldi fogat mosni a párját utána)
2016. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy úgy smárolni, hogy lenyelés előtt.

Nekem csak úgy élvezhet a számba a barátom, ha utána átköphetem, át is szoktam :))

2016. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek az előzővel. Neki menjen a szájába, de te meg nem smárolsz vele, mert fúj? Engem nem zavart amúgy. F
2016. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
ment a zöld mindenkinek :)
2016. aug. 5. 21:17
 17/21 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen :D de elotte lenyeltem.
2016. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem semmilyen zöld nem jött, pedig szívesen rágyújtanék
2016. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
szivj barnát :D
2016. aug. 5. 23:39
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem akarom érezni a spermám ízét. Ha a nő szájába élvezek, akkor van igyon rá pár korty vizet, vagy teljen el néhány perc miután lenyelte és csak utána csókolózok vele.


Általában nem tartom magam a szexben visszafogottnak, de ez nálam alap dolog, mert nem akarom a spermám megkóstolni. (Sima szopás után amúgy jöhet a csók, de szájba élvezés után nem)


24/F

2016. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!