Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akit négerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit négerrel csalt meg a barátnője?

Figyelt kérdés
Mi lett utána? Megtudtátok beszélni vagy szakítás lett belőle?

2016. aug. 7. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos van.De miért érdekel ez?
2016. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert ha negerrel csal meg a csajom az mas azt meg lehet bocsatani ugye?
2016. aug. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es ezt egy szóval nem írtam. Csak érdekelne, hogy aki volt már hasonló szituban, az meg tudta-e bocsátani a párjának vagy egyből szakítottak.
2016. aug. 7. 13:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik exem egy félvér sráccal ment félre. De nem tudom pontosan hogy afro amerikai volt vagy valamilyen arab származású az egyik oldalról.

De azt szinte mindenki tudta aki ismerte a srácot, hogy bazi nagy lőcs volt a lába között. Az exem meg egy 150centis vékony testalkatú lány volt. Nem is értettem, hogy a fenébe tudta megdugni akkorával.

De ez már a múlt

2016. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4-es, köszi a választ! És emiatt is mentetek külön vagy más volt az oka?
2016. aug. 7. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint bármilyen más bőrszínű embernél. Van, aki megbocsát, van, aki nem. A párt csöppet sem fogja érdekelni a bőrszín, a hűtlenség az hűtlenség.
2016. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ez miatt mentünk szét amikor megtudtam. Amúgy az exem koleszos volt Pécsett. Szóval hétköznap nem találkoztunk csak hétvégén. Nem bírta fas* nélkül
2016. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A világ nem igazságos! Ha a férfi basevál félre, nagy ku-jon! Ha a nő nagy Q-A! Ha ezt négerrel teszi még nagyobb!

Olyasmi lehet, mintha a bikának hagyta volna hogy meghágja!

2018. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!