Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten könnyebb csajozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten könnyebb csajozni átlagos adottságokkal, mint egy megyeszékhelyen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.. Párommal mind ketten vidékiek vagyunk és egy kisebb városban ismerkedtünk meg pontosan Kecskeméten ;)
2016. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mióta Pesten dolgozom, csak még irigyebb vagyok, mert mégtöbb embert látok párosával sétálgatni, villamosozni, metrózni.


Szerintem ugyanolyan esélyek vannak, ha jól nézel ki, akkor azért, ha meg nem, akkor meg azért.

2016. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jikanv ***** válasza:
Mindenhol egyszeru csajozni es konnyu. Azok epp azt akarjak mint te. Talald meg a kozos szoveget es mar meg is van.
2016. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 László24 ***** válasza:
Pesten minden nő egy kolbicumizó ribi,itt a legkönyebb csajozni.
2016. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ezt a "minden nő"-t átgondoltad? Mert ha pesti vagy akkor az anyukád is beletartozik.
2016. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Minnél nagyobb a hely, annál több a lány, és az esély.

Egy kis faluban, ahol két lány van össz, az esélyek és a lehetőségek eléggé szűkösek...

Pláne ha be se jönnek neked...

2016. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!