Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyi idő alatt lesz orgazmusotok szex közben?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idő kell nektek az orgazmushoz? Mitől függ hogy pl: nem mentek el?mikor a legjobb az orgazmusotok ?

2016. aug. 9. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Ez lehet újdonság lesz a számodra,de a nők 99%-a nem tud pusztán a szextől elélvezni.El lehet játszani,de valódi orgazmus gyakorlatilag senkinek nincs.

Csak akkor,ha van plusz stimuláció.Pl nekem hüvelyi orgazmusom akkor van,ha szex közben a partner a csiklómat is izgatja.De sok nő még így sem képes a hüvelyi orgazmusra,sőt sokan a csiklósra sem.

20L

2016. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.. de nyilván van olyan is aki képes rá,és az tud választ is adni ,de azért koszonom a választ :)
2016. aug. 9. 16:47
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Írtam,hogy pl én is :D De teljesen változó,hogy mennyi idő után,ha nagyon ügyes vagy,akkor 2-3 perc,ha nem,akkor több :) A legjobb pedig a hüvelyi orgazmus.
2016. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsi! xd nem figyeltem annyira csak ,gyorsan atneztem :D
2016. aug. 9. 16:55
 5/19 Sunshinedoll ***** válasza:
16%
Partnertől függ, az ügyességétől, a farok méretétől, formájától, a póztól, a hangulatomtól, a pasi hangulatától.
2016. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Helyzettől / aktustól is függ, illetve, hogy mikor volt előtte szex.. A legrövidebb, kb 5 perc volt. :D

Általában 20 perc / fél óra elég! De néha jól esik tovább húzni vagy több orgazmust okozni a másiknak ! :D

2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Diavolino44 ***** válasza:
63%
Az elso hülyeséget irt. Mindenkinél mas. Volt olyan partnerem akinek annyira érzékeny volt a csikloja, hogy nem is lehetett hozzáférni, megis folyamatosan volt hüvelyi orgazmusa.
2016. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 icu75 ***** válasza:
68%
Masztizáskor csiklón a legrövidebb 2perc, párommal csiklón kb 5-10perc, csak vaginálisan 10-15perc. De igénylem hogy több orgazmusom legyen egy szex alatt. Jó ha már előjátéknál van egy. Ha megvan az első orgazmusom,a többi már könnyebben jön utána. 41éves vagyok.
2016. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Ez lehet újdonság lesz a számodra,de a nők 99%-a nem tud pusztán a szextől elélvezni.El lehet játszani,de valódi orgazmus gyakorlatilag senkinek nincs.

Csak akkor,ha van plusz stimuláció.Pl SZERELEM!!!

2016. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
#7 ti pasik azt sem veszitek észre,ha csak megjátszuk...csak jobban tudjuk nőként,hogy hogyan működünk...
2016. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!