Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők túlnyomó többsége miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők túlnyomó többsége miért nem képes kikapcsolni szex közben és csak az érzésre koncentrálni?

Figyelt kérdés
Szinte biztos vagyok benne, hogy amiatt nem tudnak elélvezni egyes nők vaginálisan, mert képtelenek átadni magukat az érzésnek. Mindig a fejükben jár minden hülyeség <-- önbizalomhiány, amiatt az orgazmusig sem jutnak el.
2016. aug. 9. 18:49
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
55%

Láttad az itteni kérdéseket, apukám? Mindent túlkombinál a 95%-uk. Állandóan kattognak valamin.


26/F

2016. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha jo a partner, tobbszor is elelvezek;)

Ha bena, meg a rizs szedo japan kisfiukat is megsajnalom unalmamban

2016. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...

Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?

2016. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
#3as igen szemléletesen megfogta a lényeget.
2016. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
#3: ez jó volt, és igaz. :)
2016. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Ez tényleg nagyban partnerfüggő,ha ügyes és ha megvan köztünk a kémia,akkor eszembe se jut közben másra gondolni.
2016. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bizony :)

Hiába vicc egyébként, sajnos én is ilyen vagyok. Csak tudnám miért. Egyszerűen az agymenést nem lehet leállítani.

Kivéve, ha be vagy rúgva persze, de ez más téma :D

2016. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy így van, de akkor annak mi lehet a magyarázata, hogy sok nőnek csiklóorgazmusa van, hüvelyi meg nincs? Nyalás közben nem jár a fejükben hülyeség, meg nincs önbizalomhiányuk, csak dugás közben?

Túl egyszerűnek tűnik ez a magyarázat.

2016. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Én örülök neki, hogy mindig képes vagyok tisztán gondolkodni. Szerintem nagyon ijesztő az hogy a férfiak képesek kiakcpsolni és állatiasan viselkedni, sosem vágynék erre, le is sajnálom kicsit emiatt a pasikat. Amúgy meg milyen érzés? El kell, hogy keserítselek, a legtöbb nőnek a reszelés tök semleges érzés (jó esetben, amennyiben nedves), és az egyéb ingerektől (pl csikló) lesz élvezetes. Attól, hogy jobban elengedi magát, még nem fog hirtelen élvezni ha eddig sem volt ott semmi.
2016. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves Előző! Valószinűleg te személy szerint képtelen vagy a hüvelyi orgazmusra. Ettől viszont nem kell azt sugallni, hogy más is az. ;)
2016. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!