Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért undorodik tőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik tőle?

Figyelt kérdés

A feleségem nem szereti bekapni a farkam miután a puncijában voltam. Nem eröltetem rá, hogy megtegye, de számomra teljesen természetes, hogy szopás után csókolózunk.

Engem nem zavar és nem is foglalkozom azzal, hogy érzem a saját farkam ízét.

De ez nem azt jelenti, hogy simán lepippantanék egy pasit.

Egyszer megértem, hogy miután a szájába élveztem , hogy csókolózzunk hadd érezzem azt amit ő érez amikor a szájába élvezek. Azzal sem volt bajom.

De hiába beszélgetek vele arról, hogy miért nem szereti szopni a farkam az után, hogy a puncijába voltam csak ezt a választ kapom, hogy nem szereti a saját puncija ízét. Más nő is így van ezzel mint az én feleségem?



#Elhatárolódás?
2016. aug. 9. 22:24
 1/8 icu75 ***** válasza:
100%
Nem,engem nem zavar a saját ízem és az se zavar ha a kettőnké összekeveredik,sem semmi ilyesmi,de én orálmániás vagyok. Nem vagyunk egyformák van aki nem szereti és kész.
2016. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

Igen, vannak páran. És miután kinyaltad, mehet a smaci?

26/F

2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom sem szereti utána bekapni. Viszont nekünk erre van egy teljesen egyszerű megoldásunk. Nedves popsitörlő kendőt tartunk magunknál mikor szexelünk. És ha punciból szájba akarok menni, akkor csak gyorsan megtörölgetem vele és már nincs is gond.
2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gotland ***** válasza:
100%

A szexben semmi sem ciki, és mindent csak addig a pillanatig kellene csinálni ameddig élvezzük.

Ha a feleséged ezt nem élvezi, akkor ne terheld vele, mert hiába próbálod megbeszélni vele, maximum kényszerből tenné meg, nem pedig önszántából. - Az pedig már szerintem közel sem ugyanolyan.

2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a saját ízemmel, sőt szeretem is.

Lehet, hogy a feleségednek tényleg nem ízlik. Akkor ezt viszont tiszteletben kell tartani és nem erőltetni.

2016. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szexben az a jó, amit mindketten élveztek. Téged nem zavar az ízed, őt a sajátja igen. Ezen változtatni nem fogsz tudni, ő ilyen. Örülj, hogy egyáltalán a szájába veszi.

Az én barátnőm még arra sem hajlandó. Nem erőltetem, mert szeretem és ha neki ez nem fér bele akkor én elfogadom.

2016. aug. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele. Nincs bajom azzal ha a pasit kell kényeztetnem sőt azzal sem ha nyálas után megcsókol bár ezt már annyira nem élvezem. Ha punciból akarja szájba megengedem de nem szeretem. Nem tudom hogy csak a saját ízemmel van-e bajom mert más lányt sajnos még nem kóstoltam. De nem hiszem hogy ez olyan nagy dolog. Figyelsz rá hogy ne csináld és ennyi. (: 21/L
2016. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar a saját ízem.
2016. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!