Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen vibrátort válasszak?

Figyelt kérdés
Ajándék lenne, mégpedig olyan kellene ami a popsit is izgatja. Tudnátok linkelni olyan fajtát, ami nektek tetszik?
2016. aug. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A te gépeden nincs google?
2016. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Akkor én ilyet választanék:

[link]

Bár szerintem ezek annyira nagyon nem jók, személy szerint jobban szeretem ha külön van. Ha gyorsan akarnám ezt mozgatni magamban, akkor az élvezetet elvinné az a "majd' besz_rok" érzés. Análnál nem mindig jó az, ha durván mozog. Lehet jobban esik az, ha csak bent van a popsiban.


22/L

2016. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zselés fajta jön be. Hogy hogy a popsit? Ha oda dugod akkor nyilván azt izgatja, hah fejed fölé rakod nyilván nem izgatja a popsidat. :D


Itt nézz szét:


[link]

2016. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 vibrátorom is az Erotikaszigetből. Ott nagyon rendesek és segítőkészek az eladók. Szerintem jobban jársz ha ott személyesen kérsz tanácsot egy olyan eladó hölgytől aki még ért is az ilyen játékszerekhez
2016. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Az igazinál nincs jobb. :)
2016. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
probáljatom ki engem:)
2016. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!