Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi kell a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Mit keresnek a nők egy férfiban, mind külső és belső szempontjából is. Milyen személyiség jegyek azok amik egy nőt hosszú ideig vonzanak?


Főként nők/lányok válaszaira vagyok kíváncsi. Megkérlek írjátok le korotokat és nemeteket is. Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.



2016. aug. 11. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Egy jó Ferrarit, egy nagy házat medencével, aranyékszereket (24 karátosat), egy bankszámlát pár milliárddal (mármint euróban számolva), valamint 20 centit a gatyában. És még nézz is ki jól, különben szar vagy.
2016. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

1. nagyon egydimenziósan látja...

Vagy sok pénz, vagy kemény farok, vagy nagyon jóképűség.

Akinek nem ezek kellenek, azok a normálisabbak.Mind a kettőnek az országban más az ízlése és az elvárásaik.

2016. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos #1-esnek teljesen igaza van. Bárki bármit mondhat ez így van.
2016. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát jó, de én egy nő miatt nem fogok levágni még 3 centit a farkamból...
2016. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem pl az..

hogy ne legyen egy egocentrikus b*rom.

képesek legyünk kommunikálni, hülyülni, stb..

meg tudjunk bízni egymásban.

pont anyira legyen kompromisszum képes, mint én..

ne nézzen se kislánynak, de idegbajosnak, ha baja van, normálisan közölje..

kezdettől fogva legyen meg a ' varázs, a vágy.. ( nem csak szexre ) .

és ami a mai kapcsolatokból hiányzik: Őszinteség, hűség, bizalom, Tisztelet! Szeretet!

Persze vissza is kapná.. !

De hol van ilyen !? :D


" jelentkezők NEM kellenek ! ,, :D elméleti kérdés volt!

2016. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igazából csak annyit hogy foglalkozzon legalább annyit velem is mint saját magával. Érdeke legyen az hogy nekem is jó legyen és ne csak a saját kielégülését helyezze előtérbe. Ha családcentrikus, szereti a közös programokat az nem hátrány.. Ne az legyen hogy haza ér a munkából kaja sör és tévé... Külső nálam annyiban számít hogy nekem nem jönnek be se a vékony se a szét gyurt pasik. Inkább átlagos és a kicsit húsis van rajta mit fogni típus jön be... Minél nagyobb a szíve annál jobb ;) 22 / L
2016. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Legyen határozott és legyenek céljai, amelyekért tud is dolgozni, képes eredményeket elérni. Hiszen akkor fel tudok rá nézni, biztonságban tudom érezni magam mellette, mernék vele családot alapítani. Legyen szenvedélyes, ne féljen magáévá tenni. Szóval legyen férfias. A felelősséget mindig másra toló, panaszkodós, csak dumálni tudó, de anyuka szoknyáján lógó pasiktól, akik nem képesek bármit is letenni az asztalra, azoktól irtózom. 30N
2016. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nekem pl az..

hogy ne legyen egy egocentrikus b*rom.

képesek legyünk kommunikálni, hülyülni, stb..

meg tudjunk bízni egymásban.

pont anyira legyen kompromisszum képes, mint én..

ne nézzen se kislánynak, de idegbajosnak, ha baja van, normálisan közölje..

kezdettől fogva legyen meg a ' varázs, a vágy.. ( nem csak szexre ) .

és ami a mai kapcsolatokból hiányzik: Őszinteség, hűség, bizalom, Tisztelet! Szeretet! "


Valamilyen különös oknál fogva az ilyen nők szoktak leélni 50 évet házasságban, egy bunkó, tahó (nem feltétlenül jól kinéző), a nőt lelki és testi terrorban tartó, apukának pocsék férfival. Miközben úton-útfélen mindenkinek azt híresztelik, hogy nekik milyen szar a férjük mellett és ők csak szeretetre vágynak. Roppant érdekes, nem? Valaki hazudik...:)

2016. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves #8! Nincsenek ilyesféle terveim!! De köszönöm a " az aranyos jövőképet, amit szánsz nekem .. " ^_^
2016. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5. Monddanám, hogy ilyen vagyok, de nem vagyok benne biztos.

Szerintem sok csalódás ért a nőkkel kapcsolatban. Nem csakis a visszautasítások, az álszent képmutató módon történő áltatások utáni visszautasítások. Ezek után még bíznék a nőkben.

De mennyi hűtlen van, aki megcsalja a párját, vagy aki előzőleg partyrbanc volt akit szendvicsbe is lehetett vágni az első ismeretségi órában. Ilyen nagyon sok van. Nem vagyok benne biztos, hogy tudok feltétlen bízni a nőkben. Vagy ha mégis, azért sokat kéne tenni. Annyira nem vagyok jó pasi, hogy megérje ezt egy nőnek is akár. De a reményeimben léteznek még olyanok, mint aminek te vallod magad...

2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!