Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ferfiak! Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Ti mennyire vagytok szegyenlosok mas ferfiak, haverok vagy a gyerekeitek elott? Hogy kezelitek ezt a meztelen kerdest?

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem magamnak sosem okozott gondot 1boxerben flangálni senki előtt, nélküle az már más téma, pl konditerem öltözőjében nekem elsőre fura volt hogy ha minimálisat is de van hogy valaki egyszál répában flangál. De am ebben ki is merül öltözőkben zuhanyzás után diszkréten. ennyi család meg haverok előtt indokolatlanul semmiképp, ha nekem nem is okozna gondot nem akarom hogy esetleg másokat kellemetlenül érintsen. :) 21/F
2016. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen arról van szó h ki előt....csapat társak előt simán zuhanyzok viszont egy haver előt pl az osztályból nem igazán akarnák....család előt simán kicsit távolabbi rokonok előt nem igazán...
2016. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szégyellős. Legutóbb is osztálykiránduláson 12 fiú közül vagy 8an meztelenül aludtunk.
2016. szept. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!