Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merevedésnél nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merevedésnél nektek jól esne a szex fiúk?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem azért áll fel,tisztába vagyok vele hogy biológia hogy legtöbb fiúnak/férfiak feláll reggelente valakinek 1-2 perc és lelankad vagy pisilésnél de van olyan hogy kívánjátok is a szexet vagy az orális kielégítést ilyenkor? Helyzettől függő hogy épp reggel milyen kedvel keltek fel? Vagy hogy van e mellettetek partner ?:)

2016. aug. 11. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem esik jól, mert olyankor nincs szexuális vágy. De hányszor teszitek fel ezt a kérdést ma még vajon?
2016. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

én kifejezetten kivánom!

gyakran nyomok is egy masztit még az ágyban.

2016. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem általában igen,jól esne a szex,de az orális kielégítés is!!!!!! Azt mondják a férfiak reggel a legaktívabban,már ha normálisan ki is pihenték magukat teszem hozzá. 8 óra,vagy 12 óra munka után már aligha igaz? Nem hinném hogy esete mindenki fittnek érzi magát,persze ettől lehet jó a szex.A hétvégi a legjobb,mikor az ember többnyire kipihent.
2016. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szinte 2 napomta :D
2016. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy reggeli szex olyankor !!
2016. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Visszakérdezek: mikor ne esne jól egy szex?
2016. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát nekem nagyon nem esne jól.

Őszintén szólva napi probléma, hogy arra ébredek, hugyoznom kell, kimegyek a fürdőbe és semmit nem tudok csinálni, mert a plafonra mered és mivel nem szexuális alapon történt, nem tudok "lankasztó" gondolatokkal sem operálni(Teréz anya meztelenül, Rosie O'Donnell...bárhogy), mert nem segít.

Dugni próbáltam már így, de nem élveztem kicsit sem és elélvezni pláne nem tudtam.

Az nem igazi merevedés, azt kell mondjam(noha keménységre elég durva, a MOHS-skálán a korund környékén lehet)

2016. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Én kívánom, és azt vettem észre, hogy ébredés után sokkál tovább bírom mint amúgy. Az az egy hátránya van, hogy reggel pisilnem kell :D
2016. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem minden reggel van merevedásem és nagyon jól esne olyankor. Barátnőmmel beszéltünk is róla és mondtam neki, hogy jó lenne egyszer arra kelni, hogy lovagol rajta vagy a szájával kényeztet. :D Nagyon mélyen tudok aludni, úgyhogy simán megoldható lenne. :D Ha a te párod is ilyen, akkor nyugodtan próbáld ki. Haragudni biztos, hogy nem fog. :D
2016. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!