Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit éreztek olyankor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreztek olyankor mikor egy idegen férfit láttok meztelenül, és miközben nézitek, feláll a farka?

Figyelt kérdés
Az urológián egy külön helységben pisilni kellet egy műszerbe és ott volt egy helyes asszisztensnő aki nézte, nekem meg felállt a végére. Nem mondom hogy kínos volt vagy ilyesmi,mert biztos százszor látnak ilyet naponta, de olyan különleges élmény volt. Csak lány,nő válaszát várom.
2016. aug. 13. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Túl sok,a nőknek ez nem izgi sőt..
2016. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nők és lányok válaszát kértem, normális hangnemben tettem fel a kérdést, ilyet is várok
2016. aug. 13. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Hűűű de felvágták a nyelved.

Szerintem full kamu amit írtál. Ha ilyen helyzetbe kerültél volna, az egyetlen reakciód az lett volna hogy fülig elpirulsz a kis kukid miatt a szerencsétlen ápolónő meg csak röhögött volna rajtad.

2016. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt érzik, hogy már megint egy undorító farok, ami még ráadásul beteg is, csak lenne már vége a napnak...

És ez komoly. Mégis mit gondoltál? Majd felizgatja őket, mikor naponta 50-et látnak gusztustalanabbnál gusztustalanabb betegségekkel?

2016. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát mivel nem vagyok urológiai asszisztens így nem látok ilyet.. De ha az lennék akkor csak az lenne a véleményem hogy Férfiból van ;) Vagy lehet bóknak venném. 22 / L
2016. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamú!

Üvegbe pisilünk, nem műszerbe! A természet úgy találta ki a pasit, hogy felálló farokkal nem tud pisilni!

2016. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az hogy kamunak minősítik az abszolút hidegen hagy. Ahogy mondtam műszerbe kellet pisilni mégpedig egy wc kagylóra hasonlító berendezésbe ami rögtön a fontosabb paramétereket megvizsgálta és a másik szobában az orvos gépén megjelent az eredmény mire felöltöztem és kimentem. Üdvözöllek a 21 században. Felálló farokkal nem lehet pisilni azt mondod. Akinek olyan urológiai betegsége van arra biztos igaz, de rám nem mert nekem ugyan úgy megy ha feláll hanem áll fel, nincs jelentősége maximum annyi hogy olyankor 2 méterre is elmenne ha nem irányítanám megfelelő helyre, mondjuk a kagylóba. Amúgy nem volt eltérés, derékfájdalom miatt kellet az urológushoz mennem, de kiderült gerinc idegbecsípődés okozta a panaszt. 5-ös válasz viszont tetszett. Nagyon eredeti. A bókolás ismeretlen formájára hívtad fel a figyelmemet. Bár azt hiszem nem fogok úgy kezdeményezni egy ismerkedést hogy bemutatok egy ilyen produkciót.
2016. aug. 13. 23:05
 8/10 anonim ***** válasza:
És vizeletmintából állapították meg a hátfájás okát?... Ne haragudj de mennem kell, elégetem az orvosi diplomámat...
2016. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez egy kivizsgálási folyamat volt amit a háziorvos indított, az urológiával kezdődött, utána belgyógyászati szakrendelés. Mivel egyik helyen sem találtak eltérést az ideggyógyászat következett és itt állították fel az említett diagnózist. Ha te ezt orvosként nem tudtad kikövetkeztetni levezetni és kiírtad ezt a nagyon buta bejegyzést, szakmailag leminősítetted magad. Nem mondom hogy égesd el a diplomád ha már nagy nehezen megszerezted de ne praktizálj! Semmiképp!
2016. aug. 15. 17:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos izgulnék rá hogy látok egy farkincát pisilni.
2016. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!