Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a pasikat nem érdekli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasikat nem érdekli milyen a női punci kinézete (ápoltság alap), akkor miert hiszik, hogy a csajokat érdekli, milyen a pasi farka kinézetre?

Figyelt kérdés

Pl.: nagyobb vagy kisebb makk; eres vagy nem, merre görbül.

Oke tudom vannak olyan csajok, akiknek ez fontos, de a normális nő a pasit szereti nem a farkát. Az egy plusz ha még azt is. :)

Azt is tudom nem minden pasit érdel.


2016. aug. 13. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Itt hány olyan kérdést láttál, amikor a férfi azt írta, hogy "nem tetszik a csajom puncija"?

Ezzel szemben hány olyan kérdés van, hogy "nem felel meg a barátom farka, mit csináljak?".

utóbbiból picikét több van, így ne csodálkozz, ha eléggé feszélyez minket, ha nem minden oké a lábunk között. 23/F

2016. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Én sem értem .. De igaza van az elsőnek! :/ viszont aki ide kiírja, csak ez miatt a szakításon gondolkodik.. Nem szereti eléggé a párját.. meg se érdemli a p.u.n.c.i.j.á.t / f.a.r.k.á.t Sem ! :D

Nekem is van " ideálom ,, ha megismerek valakit, nem tudom a nadrágtartalmát, de ha már ott tartunk, hogy láttam.. akár mi van ott, hozzá tartozik és tudni fogok vele bánni, onnan meg csak bízik benne az ember, hogy össze tudnak hangolódni !!

2016. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Amíg a csaj puncijának semmit sem kell csinálnia, addig a farok legyen nagy és vastag.


22/F

2016. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mind2 nemet érdekli a másiké ha kicsit is igényes. pl ne legyen retkes, büdös, szőrös. A szőr még elmegy 1-2 embernek de első benyomásra nem jó próbálkozás. nekem már dicsérték külön a makkom, erezetem, "faroktest" meg hosz, vastag. úgyhogy van aki eléggé nézi ezeket. az 1 dolog h a másik fél szeret, de ott van a sex is ami gyakran előkerül, és akkor miben lelheti örömét? nem a szívem dobogásában
2016. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es, miért szerinted amúgy ezt az érdemeidnek köszönheted? Könnyű úgy dumálni, ha te szerencsésebb voltál, mint más. Persze, a hozzád hasonlók mondhatják, hogy jogos a nők elvárása a nagy farok miatt, meg mit tudom is én, de te se tudnád, hogy mit kezdj vele, ha nem lennél szerencsés, szóval ahelyett, hogy itt pattogsz örülj magadnak, és kész.
2016. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!