Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hotelek/panziók megengedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hotelek/panziók megengedik egyszemélyes szobába vendéget felvinni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
persze, végülis nem az anyád
2016. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekli őket! Csak nem barmoljatok szét semmit .. ne lépjétek át a zajszintet ! - és fizess.. !! :D
2016. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Okés köszi. És éjszakára is ottmaradhat?
2016. aug. 13. 09:49
 4/15 anonim ***** válasza:

ahol én dolgozok, ott nem

annyi emberre kell befizetni a szobát, amennyi felmegy

2016. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ahol te dolgozol ott napközben szabad?
2016. aug. 13. 09:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kérdező arra gondol,ha ő egy egyágyas szobát fizet,akkor felár nélkül felvihet-e valakit-ha bevállalja hogy abban az egy ágyban alszanak/vagy úgy is hancúroznak.
2016. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok. Ha esetleg hancúrozás lesz a vége, de 1 személyre foglaltam a szobát akkor mi történik?
2016. aug. 13. 10:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha megkérdezed. Egy 5 csillagosban ez nyilván nem gond, kisebb kategóriákban lehet, ha úgy gondolják, hogy ezt azért csinálod, hogy kevesebbet kelljen fizetned.


Ha helybéli vagy, és azért veszel ki szobát, mert fel akarsz vinni egy nőt, akkor illik kétszemélyre fizetni. Viszont, ha más városba mész, felcipeled a bőröndjeidet, majd felszedsz egy helybéli lányt, akkor elég egyszemélyest.

2016. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze... Semmi közük hozzá hogy kit viszel fel ha már ki van fizetve a szoba.. meg nem fognak be kopogni hogy ellenőrizzék hogy nah végeztetek már? 22 / L
2016. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kisebb panziokban is van fenntartva un. Kurosszoba, legalabbis baratnomeknel volt, rajta volt a kulcs, leredeztetek a dolgot, zuhanyoztam es az agyon hagytak a penzt. De nagyobb szallodakban is adnak ki szobat orakra, igaz nem hivatalosan ;)
2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!