Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor azt mondjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor azt mondjátok a párotoknak, h nem fontos a méret, akkor valóban nem fontos vagy nem mondjátok meg az igazat, nem akartok önbizalomrombolók lenni?

Figyelt kérdés
Jo párkapcsolatban éltek, ahol jo a sex. Ti is úgy vagytok beállítva mint a férfiak, h elfogadjátok párotok kisebb mellméretét, de igazából a nagy mellméret sokkal vonzóbb !?

2016. aug. 16. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

"elfogadjátok párotok kisebb mellméretét, de igazából a nagy mellméret sokkal vonzóbb !?"

Felhaboritonak tartom azt, hogy azert mert te a nagyobb melleket kedveled, ezert kijelented MINDEN ferfi neveben azt hogy csak el fogadja tehat nem arra vagyik mert mase vonzob! Mert ezzel ez mondtad! Ez kb olyan hogy ha valaki egy ducibb lannyal van, akkor azt elfogadja de a vekonyabb sokkal vonzobb!

Lehet! De csak annak a szamara vonzobb aki az olyanhoz vonzodik!! Aki a teltebb lanyokat tartja vonzonak annak bizony nem a kockahasu atlagos lany a vonzobb! jelen esetben aki a kisebb melleket szereti annak az a vonzobb nem pedig a nagyobb!

Hozza tennem nem azeer duhitett fel a kerdes ezen resze mert irigy lennek es meg bantottal volna vele, mert engem szerencsere eleg nagy mellekkel aldott meg az isten, hanem utalim mikor az emberek igy alltalasotinak es azert mert azt hiszik hogy nekik ez tetszik, akkor igy van rendjen aki nem ezt mondja hazudik...

Legyen szo barmirol is!!

A kerdesedre is valaszolva!

Nem a meret a fontos egy bizonyos pontig! Ha jo a szexualis elet es valoban a parodat szereted es nem csak a szex miatt vagy vele, nem ez fog legelso szempont lenni hogy mekkora! Viszont vannak sajnos olyan helyzetek, az ismeretsegi koromben is, hogy annyira kicsi szerszammal rendelkezik egy egyen hogy a volt baratnoje mikor el jott tole az uj barattal szinte ugy erezte elso szeretkezesnel mint ha ujra szuz lenne!

Szegeny csavo nem tehetett rola hogy neki annyira kicsi, de sajnos a parkapcsolata es a szexualis elete sem mukodott miatta!

Persze vannak itt is olyanok akiknek a meret a lenyeg es ott eleg valoszinu hogy elobb vagy utobb bizony szakitas lesz a vege e miatt!

Remelem "segithettem"!

Nem akartam nyers es bunkonak tunni, csak mielott le irunk valamit gondoljuk vegig meg egyszer! Jelen esetben eleg lett volna hogy mint alltalaban a ferfiak vagy valami hasonlot!

2016. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most romboltad le az összes kis mellű nő illúzióját, hogy a párjuk szerint vonzó a kis mell.

Üdv.: egy B - kosaras nő! ;) :D


Nem vagyunk egyformák!

Van, akinek a lószerszám tetszik, és van, aki a vastagságra esküszik!

Ha párom van, elfogadom amije van, és azt látom szépnek.. megkeresem mi a legvonzóbb / " különlegesebb ,, benne.

Személy szerint én az arányos, formás, 16 alattit " szeretem ,, szép makkal / zacskóval !

De kinek mi !? :D

Ha valakivel összejövök, és nem pont ilyen akkor attól még ugyanúgy tudom szépnek és kívánatosnak látni!! + tartozik hozzá egy ember akihez vonzódom / szeretem !

2016. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Tudod a kisebb mellű nőknek van néhány nagy előnyük a nagy mellűekhez képest. Konkrétan, egy kisebb cici lehet ezerszer formásabb, mint egy nagy mell (és bár nő vagyok, kisebb mellekkel, de tapasztalatból mondom, hogy a pasik a formás cicikért vannak oda és nem különösebben a nagyokért), kevésbé fog nekik a gravitáció hátrányokat okozni és gerincproblémájuk sem lesz valószínűleg a túl nagy mellük miatt.:)

Hidd el a nagy mell, vagy a nagy intim méret egymagában édes kevés! Lehet, hogy látszatnak neked is az jön be, de ha választhatnál egy nő közül, akinek ugyan nagy a melle, de úgy fekszik alattad, mint egy darab fa és 1 hónapban egyszer ha beenged oda, míg mondjuk lenne egy másik nő, akinek bár kicsik a mellei, de annál formásabbak és még az ágyban is odateszi magát, akkor vajon melyiket választanád???

Na, mi nők is így vagyunk a pasik intim méretével. Nem az számít, hogy mekkora, hanem hogy mit tud vele, mit tud ő maga!:)

2016. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Nyugi nem számít bekik a farok méret csak ne legyen kicsi.

Pont mint a magasság, a testalkat, anyagi helyzet stb.

2016. aug. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként elmondhatom, hogy a sovány/normál testalkatú nők jönnek be, és ehhez párosul nálam az az érzés is, hogy egy ilyen nőnek jobb, ha kisebbekk inkább a mellei, max. átlagos méret, de az a nagyobb inkább a molettebb nőkön mutat jól.

A farokméret szerintem típusfüggő. Egy komolyabb nőt nyilván nem fog érdekelni, ha az el tudja látni rendesen a szexuális funkcióit. Sőt, újabban elég sokat olvastam itt a fórumon, hogy kifejezetten a nagyobb méretek okoznak fájdalmat sok nőnek. Furcsa érzés volt azt olvasni 1x, hogy valakinek a 13cm-s volt a legideálisabb, és már az attól nagyobb fájdalmat is okozott. Én nem látom valami nagynak a sajátomat (15,5 cm kb), de itt manapság azt szajkózzák, hogy az átlag méret kb. 13-tól 16-ig terjed (nagyjából).

A másik az, hogy sajnos vannak nők, akiknek tágasabb a hüvelyük. Azoknál nem tudom mit lehet kezdeni, akik tényleg csak a nagyobb méreteket érzik meg, és tegyük fel mellette normálisak. Segédeszköz? Vagy mindenképp partnercsere lesz a vége?

2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Számít a méret. Volt csajom aki egy gazdag faszitól jött vissza hozzám a méret miatt..
2016. aug. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!