Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kis fantáziajáték, fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis fantáziajáték, fiúk?

Figyelt kérdés
Most egy kicsit a ruha mögé kéne látnotok! Képzeljétek el, hogy éppen ennek a lánynak a felsőjét gombolgatjátok, s hirtelen szemetek elé tárul a lány hasa. Egy szexi izmos, kidolgozott has, vagy egy sima lapos has látványa fogad ekkor titeket ezen képzeletjáték során? [link]

2016. aug. 17. 13:20
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
93%
A szexi izmosra szavazok. A nyaka alapján alacsony a nőci testzsírja. Plusz ez a mindenhol barna...vagy divatp1csa, vagy testépítős/fitnesszes versenyekre is járhat.
2016. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
Meg persze szélesebb a válla, mint a csípője, ami tovább erősíti, hogy emellé pici, izmos feneke is van.
2016. aug. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sima lapos has.

Miért kérded?

2016. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2016. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én a szexi, sportosat szeretem ha már válogathatok.
2016. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira fiatal már, úgy harmincas éveiben járhat szerintem. Karcsú, nincs elhízva, de nem gondolnám, hogy nagyon kidolgozott teste lenne. Inkább sima, lapos hasa van szerintem. Talán kis izommal, mert tornázik rendszeresen.

De lehet, hogy meglepődnék, és kockás has villanna ki. Ez nagyon bejön nekem, mert szeretem a kidolgozott testű, izmos lányokat.

Hogy kicsit tovább futtassam a fantáziám, úgy B-s melleket képzelek el, nem lóg, aránylag feszes.

Szívesen megnézném kevesebb ruhában is a hölgyet!

2016. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mind1 csak dagi ne legyen felesleg is lehetne rajta kevés
2016. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szerintem sexy hasa lehet
2016. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
izmos, de nem szexi.
2016. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

csúszik fel a felső és hopp kibillen egy jó nagy sörpocak :D és csak nézek, hogy ezt meg hogy :D


egyébként izgi. ez a kicsit helyes blúz :) valami szemüveges titkárnéni fejjel lenne a legbeindítóbb. ahogy rágcsálja a radírt a ceruza végén

2016. szept. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!